JYSK wchodzi w Nowy Rok z przytupem. Nowy sklep i koncept 3.0 w Krakowie

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Duża i jasna przestrzeń, nowe projekty i więcej inspiracji – tak będzie wyglądał najnowszy sklep JYSK w Krakowie, który już 24 stycznia 2019 roku zostanie otwarty w Galerii ATUT Ruczaj przy ul. Czerwone Maki 33a. Zmiany są efektem wprowadzenia najnowszego konceptu 3.0, który skandynawska marka stworzyła z myślą o najbardziej wymagających klientach. Warto zaznaczyć, że najnowszy sklep będzie pierwszym tego typu obiektem JYSK w Krakowie i 13 w Polsce.

Wielkie zmiany

W nowym sklepie JYSK zmienia się naprawdę wiele. Od jasnej drewnianej podłogi, która zastąpi ciemną wykładzinę, poprzez oświetlenie i kolor ścian, aż po ujednolicone elementy montażowe. Całość dopełni lepsza ekspozycja produktów, na które tradycyjnie obowiązuje bezterminowy zwrot i wymiana, 30 dniowa gwarancja ceny, możliwość rezerwacji przy zachowaniu cen promocyjnych oraz darmowy transport przy zakupach powyżej 1000 złotych.

Zainspiruj się

Najnowszy JYSK nie jest już tylko sklepem, w którym w korzystnej cenie można wyposażyć swój dom czy mieszkanie. Prezentowane dotychczas od wielu lat w gazetkach i mediach społecznościowych domowe aranżacje, obecnie zostają przez firmę przeniesione  na sklepową przestrzeń.

Z myślą o najbardziej wymagających klientach stworzono spójną powierzchnię dla dekoracji i inspiracji, dzięki której klient będzie mógł wybrać dla siebie praktyczne rozwiązania, a następnie w prosty i wygodny sposób przenieść je do swoich czterech kątów. Nowy koncept umożliwia również jeszcze bardziej atrakcyjne aranżacje przestrzeni w obszarze meblowym. Klienci będą mogli oglądać i testować meble w przyjaznym domowym środowisku. Od teraz zakupy w JYSK będą już nie tylko praktyczne, ale również inspirujące.

Gdzie i kiedy?

Uroczyste otwarcie najnowszego sklepu JYSK w koncepcie 3.0 odbędzie się 24 stycznia 2019 roku na terenie nowopowstałej Galerii ATUT Ruczaj przy ul. Czerwone Maki 33a. W dniu otwarcia sklep będzie czynny w godzinach 8.00-20.00. Standardowe godziny otwarcia to: 9.00-20.00 od poniedziałku do piątku oraz 10.00-20.00 w niedziele handlowe.

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus.

W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku. Siedziba JYSK Polska znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce JYSK zatrudnia ponad 2 300 osób.

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up