Kraków przystankiem przed zagranicą

7r park kraków fot. materiały prasowe

Polski producent mebli biurowych – firma Elzap – ma nowy magazyn na terenie miasta. Jak mówi Elżbieta Pyrek, prezes spółki, ulokowanie centralnego hub-u firmy w Krakowie ma pomóc w dalszej ekspansji na rynki zagraniczne.

Nowo wynajęty przez firmę magazyn w obiekcie 7R Park Kraków ma powierzchnię ponad 3,5 tys. mkw. Wynajęta przestrzeń będzie centralnym hubem, łączącym zakłady produkcyjne z magazynami oddziałowymi w Katowicach, Warszawie i Gdyni oraz klientami kanału e-commerce w Polsce oraz odbiorcami za granicą.

– Dostrzegliśmy, że kluczową rolę w czasie pandemii oraz prawdopodobnie również po jej zakończeniu odgrywa i odgrywać będzie logistyka i szybki transport. To kluczowy czynnik podniesienia jakości naszych usług i obniżenia kosztów działania firmy. Lokalizacja w 7R Park Kraków w otoczeniu firm logistycznych pomoże również w dalszej ekspansji naszej polskiej firmy na rynkach zagranicznych – mówi Elżbieta Pyrek, prezes Elzap.

– 7R Park Kraków to obiekt, który odpowiada na potrzeby firmy, a dzięki swojej dogodnej lokalizacji – obok autostrady A4, drogi ekspresowej S7 i miasta Krakowa – zapewnia najemcom dogodny dostęp do zasobów pracowniczych oraz doskonałe warunki logistyczne – mówi Konrad Jacewicz, doradca Cushman & Wakefield.

7R Park Kraków to nowoczesny park magazynowy, w którego skład wchodzi 10 obiektów magazynowych. Zlokalizowany jest tuż przy trasie ekspresowej S7 (obwodnicy Krakowa), w sąsiedztwie węzła Bieżanów na autostradzie A4/trasie europejskiej E40.

comments powered by Disqus