Lufthansa już w czerwcu startuje z Krakowa

fot. mat.prasowe Lufthansa

Pasażerowie już od początku czerwca będą mogli latać z Krakowa i Warszawy do Frankfurtu. Lufthansa ogłosiła, że uruchamia 17 cotygodniowych połączeń między Polską a Niemcami.

Wspomniane loty wejdą w skład nowego czerwcowego rozkładu rejsów. Bilety można od czwartku rezerwować na stronie przewoźnika. Chociaż Lufthansa wpisała Kraków i Warszawę do swojej siatki połączeń, to wciąż nie wiadomo czy rząd nie zdecyduje się przedłużyć obowiązującego do 23 mają zakazu latania.

Lufthansa wraca do gry 

Do końca czerwca Lufthansa zaoferuje pasażerom 1800 cotygodniowych przelotów do ponad 130 miast na całym świecie. Linie Grupy (Lufthansa, SWISS i Eurowings) od czerwca znacznie rozszerzą rozkład rejsów.

Pasażerowie będą mieli możliwość podróży między kontynentami. W nowej ofercie znajdzie się ponad 106 miast docelowych w Niemczech i Europie oraz ponad 20 rejsów długodystansowych.

- Wprowadzając czerwcowy rozkład połączeń w istotny sposób przyczyniamy się do rewitalizacji infrastruktury lotniczej, kluczowego elementu siły ekonomicznej Niemiec, jak i całej Europy. Ludzie chcą i mogą wrócić do podróżowania, zarówno w celach rekreacyjnych, jak i zawodowych. Dlatego w nadchodzących miesiącach będziemy stopniowo zwiększać zakres oferowanych przez nas usług, ponownie łącząc Europę ze sobą i z pozostałą częścią świata - powiedział Harry Hohmeister, członek zarządu Deutsche Lufthansa AG.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up