Mogilska Office z umowami najmu

fot. Materiały prasowe

Nowoczesny biurowiec ma zostać ukończony pod koniec 2018 roku. Będzie miał osiem pięter, w tym trzy podziemne poziomy, na których znajdzie się miejsce dla 210 samochodów. Projektanci nie zapomnieli o rowerzystach, dla których przewidziano miejsca postojowe, szatnie i prysznice.

Jak mówi wykonawca inwestycji, w budynku zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, mających zagwarantować jego  wysoki standard budynku. Duże przeszklenia zapewnią doświetlenie biur, a wydajny system klimatyzacji zadba o właściwą temperaturę i wilgotność powietrza. Dodatkowym atutem biurowca Mogilska Office mają być zielone balkony i tarasy dostępne z poziomu biur. Zakończyła się już budowa ścian szczelinowych, zaczynają się prace ziemne nad podziemnymi kondygnacjami.

Firma Warimpex ogłosiła też dziś, że podpisała umowę najmu długoterminowego z renomowanym przedsiębiorstwem. Nowym najemcą jest firma Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A –  Nasz obiekt zaoferuje udogodnienia na najwyższym poziomie, a wysokiej jakości materiały wykończeniowe i zastosowanie najnowszych technologii zapewnią bardzo dobry komfort pracy. Przyszli pracownicy obiektu na pewno docenią także jego dogodną lokalizację blisko ścisłego centrum Krakowa i świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta – mówi Alexander Jurkowitsch, członek zarządu austriackiej spółki.

– Szybki rozwój stolicy Małopolski jako centrum biznesowego sprawia, że istnieje duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy przestrzeń biurową. Wierzę, że wynajęcie znacznej powierzchni na tym etapie to zapowiedź porozumień z kolejnymi najemcami, o których będziemy mogli poinformować już wkrótce – dodaje przedstawiciel Waripmexu.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up