Na Uniwersytecie Rolniczym ruszają studia MBA

Uniwersytet Rolniczy fot. Krzysztof Kalinowski / LoveKraków.pl

30 listopada na Uniwersytecie Rolniczym zainaugurowano studia MBA. Ich program został specjalnie przygotowany dla menedżerów banków spółdzielczych i osób, które zamierzają się ubiegać o stanowiska kierownicze w sektorze bankowym.Celem studiów podyplomowych MBA jest rozwijanie i pogłębianie u słuchaczy wiedzy, umiejętności menedżerskich i kompetencji społecznych prowadzących do zmodyfikowania dotychczasowego sposobu zarządzania posiadanymi zasobami, realizacji zadań bieżących i strategicznych oraz poprawy efektywności funkcjonowania banku.

Trzy semestry

– Program realizowany będzie przez 3 semestry i obejmuje 6 modułów tematycznych: ekonomia w zarządzaniu bankami; teoria i praktyka zarządzania organizacją – bankiem; marketing w zarządzaniu bankami; zarządzanie finansami; prawne aspekty zarządzania bankiem; komunikacja w zarządzaniu bankiem – mówi Izabella Majewska, rzeczniczka prasowa Uniwersytetu Rolniczego.

Koszt studiów to 7 000 złotych za semestr. Absolwenci studiów podyplomowych MBA otrzymają świadectwo sygnowane przez Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie. Dodatkowo otrzymają prestiżowy amerykański certyfikat tzw. Executive Education Certificate z modułu prowadzonego przez spółkę Energizers LLC, obejmujący zarządzanie strategiczne bankiem, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie zmianą oraz przywództwo w instytucji bankowej.


comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up