Na Woli Justowskiej powstaną kolejne apartamenty

fot. Doctor Q Bud

Rozpoczęły się prace przy budowie apartamentów przy ul. Józefa Becka na Woli Justowskiej. Docelowo powstanie tam 16 apartamentów i dwa domy jednorodzinne.

W tej chwili przy ul. Józefa Becka trwa budowa fundamentów. Powstanie tam 16 apartamentów i dwa domy jednorodzinne w stanie deweloperskim z ogródkami. Powierzchnia poszczególnych apartamentów waha się od 60 do 180 mkw.

Według inwestora w każdym domu znajdzie się garaż jednostanowiskowy, a przed budynkiem do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane kolejne miejsce na samochód. Natomiast do apartamentów będą przynależeć pojedyncze miejsca postojowe. Na osiedlu powstanie też wspólny parking dla wszystkich mieszkańców.

Za realizację inwestycji jest odpowiedzialna krakowska firma deweloperska Doctor Q BUD. Jej inwestycje są realizowane głównie w Krakowie i Zakopanem. W przypadku Krakowa mowa przede wszystkim o Woli Justowskiej, gdzie powstały m.in. Apartamenty pod Kasztanami, Villa Vinci, Villa Verde czy Willa Wiosenna.

Zakończenie prac budowlanych przy ul. Józefa Becka jest przewidziane na I kwartał 2019 roku. Budynki zostaną oddane do użytku w II kwartale przyszłego roku.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up