Osiedle Oaza Bronowice – ruszył ostatni etap inwestycji

fot. Oaza Bronowice

Oaza Bronowice wkracza w ostatni etap realizacji. Pod koniec kwietnia rozpoczęły się prace związane z wykonaniem fundamentów pod kolejny budynek przy ul. Stańczyka.

Inwestycja została podzielona na pięć etapów. Pierwsze prace budowlane przy ul. Stańczyka ruszyły w listopadzie 2011 roku. Do tej pory zrealizowano trzy z pięciu kwartałów, w ramach których powstało około 180 mieszkań o łącznej powierzchni 8920 mkw. Kolejny etap przy ul. Stańczyka 7 ma zakończyć się już w czerwcu.

Teraz deweloper rozpoczął ostatni etap prac przy ul. Stańczyka 5, który zakłada powstanie kolejnego budynku z trzema niezależnymi skrzydłami, w którym znajdą się 94 mieszkania o powierzchni od 29 mkw do 91 mkw, trzy lokalne administracyjno-biurowe oraz garaż podziemny. W tej chwili trwa wykonanie filarów nośnych oraz ścian garażu.

W sumie w Bronowicach powstanie około 370 mieszkań o różnorodnym układzie. Na niższych kondygnacjach znalazły się dotąd mniejsze lokale, natomiast na wyższych trzy oraz czteropokojowe mieszkania. W zrealizowanej części osiedla znalazły się również punkty gastronomiczno-usługowe oraz dziedziniec wewnętrzny.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up