Oferta Shell Business Operations dla studentów i absolwentów - morze możliwości

Czasy się zmieniaja - karierę zawodową zaczyna się już będąc na studiach, a staże i programy rozwojowe są świetną okazją do zdobycia doświadczenia, które jest idealnym dopełnieniem teorii, zdobytej w trakcie studiów. Na terenie Krakowa jest wiele ofert praktyk, czy projektów studenckich, ale oferta Shell Business Operations, wyróżnia się znacząco.

O Shell Business Operations słów kilka

Jest to jedna z największych firm w sektorze usług dla biznesu w Polsce. Krakowiskie biuro jest kluczową częścią zaawansowanych procesów biznesowych całej firmy. Ponad 3200 pracowników znajduje tu zatrudnienie w takich obszarach jak: finanse, HR, zakupy, logistyka, obsługa klienta, doradztwo prawne, czy komunikacja wewnętrzna. Nowością w centrum jest dział składający się z inżynierów zajmujacych się na co dzień analizą i przetwarzaniem danych sejsmicznych oraz przygotowywaniem dokumentacji dla pracowników platform wiertniczych.

Zaawansowane procesy biznesowe to nie jedyny wyróżnik Shell Business Operations. Siłą napędową organizacji jest różnorodność. Shell tworzy bowiem bardzo komfortowe warunki do pracy każdemu, niezaleznie od wieku, płci, koloru skóry czy orientacji, a nowe biuro na Czerwonych Makach jest  dostosowane do potrzeb wszystkich pracowników, włączając potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Staże i programy rozwojowe – dlaczego warto?

Shell Business Operations w Krakowie uruchamia w marcu rekrutacje do dwóch programów skierowanych do studentów oraz absolwentów.

Pierwszy z nich, Summer Internship Programme (Program Praktyk Letnich) skierowany jest do studentów wszystkich lat studiów zainteresowanych obszarem finansów, logistyki, obsługi klienta czy zarządzania zasobami ludzkimi. Praktykanci nie parzą tu kawy ani nie kopiują dokumentów. Przez 3 miesiące wakacji, wpierają pracowników w ich codziennych zadaniach. Ponadto mają dostęp do szerokiej bazy szkoleń i realizują projekty dodatkowe. Biorąc pod uwagę, jak ważna jest intergracja i pierwsze dni w pracy, swoją przygodę z Shell rozpoczynają od spotkania zapoznawczego poza biurem oraz dedykowanego onboardingu. Praktykanci oprócz wynagrodzenia, mają zagwarantowane 5 dni urlopu, zniżki do restauracji pracowniczej i co najważniejsze – atmosferę wsparcia i niezliczonych możliwości.

Warto zaznaczyć, iż ponad połowa praktykantów kontunnuje po wakacjach swoją karierę w Shell.

Nowością w Shell Business Operations jest program Talent Campus Hire for Finance – 3-letni program rozwojowy kierowany do absolwentów uczelni wyższych. W ramach programu zatrudniane będą osoby zainteresowane rozwojem w obszarze ksiegowości, podatków czy analizy danych. W ramach programu oferowana jest opieka mentora, regularne sesje feedback’owe oraz rotacje między działami uzależnione od indywidualnych wyników.

Program jest świetną okazją dla młodych ludzi, by zdobyć pierwsze poważne doświadczenia w obszarze finansów i rozwijać się wśród ekspertów w tej branży.

Jak stać się częścią Shell Business Operations już w te wakacje?

Rekrutacja do Programu Praktyk Letnich trwa do 31 marca. Czas na nadsyłanie zgłoszeń do Talent Campus Hire, mija w połowie kwietnia.

Wszelkie informacje dotyczące wspomnianych ofert można znaleźć na stronie www.shell.pl/krakow lub zaczerpnąć informacji bezpośrednio od pracowników Shell Business Operations przy okazji nadchodzących targów pracy w Krakowie.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up