Ryanair ogłasza nową trasę z Krakowa do Chorwacji

fot. Elżbieta Hola-Poniży/Materiały prasowe

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła dwie nowe trasy z Krakowa oraz Poznania do Zadaru. Oba połączenia będą obsługiwane dwa razy w tygodniu od kwietnia 2019 i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

– Cieszymy się bardzo z ogłoszenia dwóch nowych tras z Krakowa oraz Poznania do Zadaru. Oba połączenia będą obsługiwane dwa razy w tygodniu od kwietnia 2019 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski na 2019 rok – mówi Olga Pawlonka z Ryanair.

Przewoźnik w sezonie letnim 2019 oferuje w Polsce prawie 220 tras, w tym 16 nowych: do Barcelony, Bari, Berlina T., Boudreaux, Cork, Glasgow, Hamburga, Katanii, Kopenhagi, Krakowa, Marsylii, Rimini, Szczecina, Sztokholmu, Salonik oraz Zadaru. Ryanair na polskich lotniskach obsłuży ponad 13 milionów pasażerów.

Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety na podróże do marca 2019 r. od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie na loty w ramach całej siatki połączeń dostępne są na Ryanair.com do czwartku 20 grudnia.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up