Rynek biurowy wcale nie hamuje. Nowa przestrzeń przy alei 29 Listopada [ZDJĘCIA]

fot. Maciej Lulko/PR Expert

Operator CitySpace otworzył w Krakowie nową przestrzeń biurową w kompleksie O3 Business Campus przy alei 29 Listopada. Znajdują się tam m.in. gabinety, pokoje relaksu czy budki telefoniczne.

Zmieniające się potrzeby firm, które w ostatnim czasie spowodowały duży wzrost popularności powierzchni elastycznych, skłoniły operatora do uruchomienia nowej przestrzeni w kolejnym budynku kompleksu. To łącznie pół tysiąca stanowisk pracy na 4 tys. mkw. serwisowanej powierzchni biurowej.

Biuro serwisowane to takie przestrzenie, w których operator odpowiada za obsługę recepcji, urządzenia, serwis sprzątający, wsparcie IT czy wyposażenie i zaopatrzenie kuchni. – Dzięki temu korzystające z niej firmy mogą skoncentrować się na własnym biznesie – wyjaśnia Magdalena Śnieżek, manager CitySpace.

W najnowszej przestrzeni biurowej dostępne są gabinety i biura typu open space (na wyłączność). Mogą w nich pracować zespoły od kilku do kilkudziesięciu osób. Niektóre biura z niezależnymi wejściami można ze sobą połączyć. Oprócz tego są sale konferencyjne do wynajęcia na życzenie, sale spotkań, pokoje relaksu, budki telefoniczne, recepcja i kilka kuchni.

– Kraków to rynek z dużym potencjałem, dlatego postanowiliśmy jeszcze mocniej rozwijać się właśnie tu – dodaje Lisa Zettlin, szefowa rozwoju biznesu w CitySpace. – To nasze najmłodsze i największe biuro.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Prądnik Czerwony
comments powered by Disqus