Sprawdzony przepis na dobrą kuchnię!

Kupując mieszkanie, warto zwrócić szczególną uwagę na układ kuchni. Będzie ona w końcu sercem naszego domu. Jeżeli marzy Ci się funkcjonalna, solidna i dostosowana do Twoich potrzeb kuchnia, skorzystaj z pomocy specjalisty – krakowskiego sklepu IKEA!

Wybór wymarzonej kuchni to często długi proces, który wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji. Aby go ułatwić, specjaliści z IKEA Kraków przygotowali sprawdzony przepis na dobrą kuchnię. To 4 kroki, które z łatwością pomogą przejść od inspiracji po wymarzone wnętrze w Twoim domu!

Porcja inspiracji

Nasze życie coraz częściej przenosi się do kuchni – staje się ona miejscem spotkań rodzinnych, a nawet „centrum towarzyskim” domu. Dlatego ważne jest, aby poza funkcjonalnością, meble odzwierciedlały również charakter miejsca oraz osobowość gospodarza. Kluczem do wyboru kuchni marzeń jest inspiracja. W IKEA Kraków możemy „na żywo” obejrzeć wnętrza, stworzone specjalnie na wzór realnych mieszkań. Całą gamę ciekawych propozycji znajdziemy również na stronie IKEA.pl oraz w najnowszej broszurze IKEA Kuchnie 2017, przedstawiającej wybrane zestawy spośród tysięcy możliwych kombinacji w systemie mebli kuchennych METOD. IKEA METOD oparty jest na modułach o prostych kształtach i rozmiarach, będących wielokrotnością 20 cm. Takie rozwiązanie ułatwia zaaranżowanie wnętrza i pozwala na dopasowanie mebli do nietypowych i małych pomieszczeń. W doborze kuchni ważna jest również jakość wykonania i niezawodność. IKEA Kraków daje bezpłatną gwarancję 25 lat na kuchnie, 10 lat na baterie kuchenne oraz 5 lat na sprzęt gospodarstwa domowego.

Dobierz składniki, czyli… zaplanuj Twoją kuchnię!

Niezależnie od tego, czy urządzamy kuchnię od podstaw, decydujemy się na jej generalny remont czy tylko odświeżenie, w pierwszej kolejności powinniśmy prawidłowo zmierzyć pomieszczenie. Koniecznie oznaczmy lokalizację drzwi, okien, grzejników, rur, wentylacji oraz innych kluczowych punktów, w tym gniazdek elektrycznych. Jeśli planujemy je przenieść, zaznaczmy również ich nowe umiejscowienie. Następnie, dzięki dostępnemu online Planerowi kuchni IKEA METOD, możemy umeblować dostępną przestrzeń w dziecinnie łatwy sposób. Program pozwala samodzielnie projektować, eksperymentować i tworzyć trójwymiarowe modele wnętrz. Możemy przestawiać, zmieniać i przesuwać, aż wszystko będzie dopasowane idealnie do naszych potrzeb! Jeżeli wolimi jednak kartkę i ołówek, warto wydrukować sobie specjalny „Szkicownik kuchni IKEA”. Gdy będziemy mieli już gotowy plan, możemy go bezpłatnie skonsultować ze specjalistami z działu kuchnie w IKEA Kraków. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas lub nie mamy głowy do wymiarowania, możemy już na samym początku skorzystać z usługi doświadczonych doradców IKEA, którzy przeprowadzą proces planowania z wymiarowaniem.

Pora na gotowanie!

Stworzyłeś swoją wymarzoną kuchnię? Pora skonsultować projekt ze specjalistami z działu Kuchnie IKEA, którzy przeanalizują nasz plan, odpowiedzą na pytania, doradzą w przypadku wątpliwości, podsuną dodatkowe pomysły na ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Gdy zaakceptujemy projekt, wystarczy opłacić zamówienie. Warto się pospieszyć, ponieważ do 1 sierpnia 2017 roku IKEA Kraków zwraca 10% ceny kuchni wraca na kartę rabatową. Można też rozłożyć zakupy na 24 raty 0%.

Po swojemu lub z pomocą

Wolałbyś, aby nowym wnętrzem od początku zajęli się profesjonaliści? Umów się z doradcami w krakowskim sklepie IKEA, którzy wraz z Tobą zaplanują przestrzeń. Dzięki ich doświadczeniu będziesz mieć pewność, że nowe wnętrze będzie w pełni funkcjonalne i dostosowane do Twoich potrzeb. Wszystkie elementy mebli IKEA są zaprojektowane tak, by można było je zamontować i przetransportować samodzielnie. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy, skorzystaj z dodatkowych usług, oferowanych przez IKEA Kraków. Wystarczy, że stworzysz listę, opłacisz w kasie zamówienie, a pracownicy IKEA skompletują Twoje zakupy i przetransportują je bezpośrednio do domu lub biura. Sporo cennego czasu możesz także zaoszczędzić, korzystając z profesjonalnej pomocy przy montażu kuchni.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up