Styczeń w Kraków Airport. Ćwiczenia i punkty z wodą pitną

Ćwiczenia w Kraków Airport fot. Materiały prasowe

W styczniu z usług Kraków Airport skorzystało 510 752 tysięcy pasażerów. Oznacza to 16-procentowy wzrost w stosunku do stycznia ubiegłego roku.

Krakowskie lotnisko podsumowało pierwszy miesiąc 2019 roku. W styczniu linie lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie dwóch nowych połączeń z Krakowa – do Bukaresztu i Dubrownika – oraz zwiększenie częstotliwości lotów do Chicago, do trzech tygodniowo. Dzisiaj Kraków Airport oferuje ponad 100 połączeń na cztery kontynenty, w tym roku przybędzie jeszcze 28 nowych połączeń.

Od stycznia pasażerowie Kraków Airport mogą brać udział w bezpłatnych ćwiczeniach oddechowo- ruchowych przygotowujących ich do lotu. Niezależnie od tego, czy ktoś wybiera się w długą podróż, np. z Krakowa do Chicago, czy podróżuje po Europie, może poćwiczyć pod okiem instruktora. Ćwiczenia, poza przygotowaniem kręgosłupa do podróży w pozycji siedzącej, mają także na celu odprężenie i wyciszenie przed odlotem. Sesje organizowane w cyklu 15 minutowym, w godzinach 11:00 do 13:00, prowadzone są przez instruktorów personalnych z firmy Happy Healthy.

Kolejnym  udogodnieniem w odpowiedzi na sugestie pasażerów są punkty z wodą pitną. Stanowiska znajdują się bezpośrednio po przejściu kontroli bezpieczeństwa, w rejonie przejścia FAST TRACK oraz przy punkcie handlowym Drogeria.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up