Szukamy najlepszej pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej

Pomimo tego, że w Internecie możemy znaleźć wiele pozabankowych firm pożyczkowych, które reklamują swoje usługi jako pożyczki bez BIK, przy bliższej weryfikacji okazuje się, że wcale tak nie jest. Jakie firmy faktycznie udzielają pożyczek bez weryfikacji historii kredytowej i które są najlepsze?

Hasło pożyczki bez BIK przyciąga klientów, którzy w przeszłości mieli problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych i nie mogą liczyć na kredyt z banku. Jak się okazuje, jest ich wielu, ponieważ na czarne listy dłużników można trafić nawet za niezapłacony rachunek telefoniczny czy zbyt długą zwłokę w opłaceniu raty kredytu.

Pożyczki bez BIK udzielane są tylko przez firmy pozabankowe, których działanie nie jest regulowane przez restrykcyjne prawo bankowe. Jednak nie znaczy to wcale, że wszystkie firmy pożyczkowe odbywają się bez weryfikacji rejestrów dłużników i udzielają swoim klientom tego typu pożyczek.

Większość z nich korzysta jednak z BIK czy KRD i w zależności od zawartych tam informacji decyduje się udzielić bądź nie udzielić kredytu. Istnieją jednak, jak się okazuje nieliczne firmy, które naprawdę nie weryfikują informacji w rejestrach dłużników, a nawet jeśli to robią i odkryją złą historię kredytową, to i tak udzielają pożyczek, biorąc pod uwagę inne informacje zgromadzone na temat klienta.

Pożyczki bez BIK – kto naprawdę ich udziela?

Jak już wiadomo, tylko nieliczne firmy pożyczkowe udzielają pożyczek bez weryfikacji historii kredytowej. Ich oferty różnią się jednak pod względem wysokości pożyczanych kwot oraz terminu ich spłaty.

Warto pamiętać, że niestety wiele firm pożyczkowych, które ogłaszają powszechnie na różnych portalach finansowych brak weryfikacji w rejestrach dłużników, w rzeczywistości taką weryfikację przeprowadzają, o czym dowiadujemy się dopiero po gruntownej analizie treści ich stron internetowych lub podczas składania wniosków o pożyczkę. Przez co tylko niepotrzebnie tracimy czas.

Prezentowane poniżej firmy faktycznie udzielają pożyczek bez weryfikacji BIK, o czym świadczą informacje podane na ich stronach internetowych. Są to:

• Kredyty Chwilówki - 1 000 zł - 30 dni

• Ekspres Kasa - 1 500 zł - 62 dni

• Credy.pl - 2 000 zł - 31 dni

• Zaliczka.pl - 2 000 zł - 30 dni

• Freezl.pl - 5 000 zł - 65 dni

Pożyczki te różnią się między sobą również ogólnymi kosztami, które bardzo często ustalane są indywidualnie, w zależności od konkretnej sytuacji dotyczącej wnioskodawcy. Najkorzystniejsza oferta pożyczek bez sprawdzania w BIK-u

Nietrudno zauważyć, że najkorzystniejszą ofertę pożyczek bez weryfikacji w bazach dłużników posiada firma, znana jako kredyty Freezl.pl która nie tylko oferuje największą możliwą kwotę pożyczki – aż 5 000 zł, ale również najdłuższy termin jej spłaty – 65 dni.

Dodatkowo istnieje również możliwość zalogowania się na stronie firmy za pośrednictwem Facebooka, co jest niezwykle wygodne i przyspiesza cały proces rejestracji i wnioskowania o pożyczkę. Co najlepsze, firma ceni sobie bardzo lojalność i stałych klientów wynagradza całkowicie darmową co piątą pożyczką.

Jeśli zatem potrzebujemy wsparcia finansowego, a nasza przeszłość kredytowa niekoniecznie jest krystalicznie czysta, to możemy spokojnie zwrócić się do powyższych firm pożyczkowych. A najbardziej satysfakcjonującą pomoc finansową pod względem terminu spłaty i wysokości pożyczanej kwoty otrzymamy od Freezl.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up