Wysoki standard i dogodna lokalizacja. Apartamenty Dąbrowskiego gotowe

Prace przy budowie Apartamentów Dąbrowskiego w Podgórzu oficjalnie można uznać za zakończone. Inwestor otrzymał Pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem i dogodną lokalizacją. W ofercie Grupy ARAMUS S.A. znajdują się apartamenty w zróżnicowanych metrażach.

Inwestycja powstała na ponad 34-arowej działce przy ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego 20. To właśnie lokalizacja jest jednym z głównych atutów projektu. Mieszkańcy mogą szybko dotrzeć na Bulwary Wiślane, Kazimierz czy do Parku Bednarskiego. Dojazd komunikacją miejską do centrum zajmuje jedynie siedem minut.

W okazałym budynku mieści się kilkadziesiąt luksusowych apartamentów w najbardziej popularnych metrażach. Mieszkanie dla siebie znajdą osoby zainteresowane kawalerkami od 24 mkw., jak i ci chcący zakupić duże trzypokojowe mieszkanie o powierzchni powyżej 70 mkw. Jedna kondygnacja podziemna została zagospodarowana jako garaż, mogący pomieścić 40 samochodów.

Z myślą o biznesie

Część oferty przeznaczona jest także dla osób chcących prowadzić tu swoją działalność biznesową. Na terenie inwestycji dostępne są cztery lokale usługowe o powierzchni od 57 do 400 mkw. Myśląc o zarabianiu pieniędzy warto rozważyć zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych. Polacy coraz częściej właśnie w ten sposób pomnażają swoje oszczędności. Obecnie ze względu na niskie stopy procentowe na wynajmie mieszkania w Krakowie można zarobić nawet 3-4 razy więcej niż na lokacie.

Właściciele apartamentów bądź potencjalni najemcy na pewno nie przejdą obojętnie obok podwyższonego standardu budynku. Uwagę przykuwa okazała kamienna elewacja, drewniane okna czy balustrady ze stali nierdzewnej. Nie zapomniano także o ogrodzie z nasadzeniami.

 

 

 

 

 

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up