Zamieszkaj na zielonej granicy Krakowa i Wieliczki

Od kompaktowych kawalerek, po przestronne mieszkania dla całej rodziny. Zielona inwestycja Verde wyróżnia się na tle innych, łącząc to co najlepsze w życiu blisko wielkiego miasta, z sielankowym spokojem i bezpieczeństwem, z dala od zgiełku. Tuż u progu okolicznego lasu.

231 mieszkań, metraże od 29 do nawet 86 metrów kwadratowych i znacznie podwyższony standard deweloperski. Na granicy Krakowa i Wieliczki, tuż za Bieżanowem powstaje nowa inwestycja firmy Jania Construction, czyli osiedle Verde. – Z hiszpańskiego i włoskiego słowo oznacza wprost „zieleń”. I to nie przypadek, bo nasze osiedle naprawdę budujemy niemal wewnątrz lasu należącego do obszaru przyrodniczego Miasta Krakowa – tłumaczy Prezes Karolina Jania. – Zieleń w nazwie i otoczeniu uzupełnia tu także infrastruktura, w tym jej małe elementy do codziennego relaksu i uprawiania sportu. Na miejscu tworzymy także liczne alejki usytuowane między już zasadzonymi drzewami – dodaje.

Zielono, kameralnie, z dostępem do usług

Łącznie w podwielickich Czarnochowicach powstają mieszkania, rozlokowane w czterech, 4-piętrowych kameralnych budynkach. Swoje miejsce znajdą tu zarówno poszukujący praktycznych kawalerek, funkcjonalnych mieszkań 2-pokojowych, jak i 4-pokojowych, komfortowych powierzchni dla całych rodzin. Dla każdego mieszkańca szykujemy tu naprawdę wygodne, niemal samowystarczalne miejsce do codziennego funkcjonowania - w najbliższym otoczeniu lub bezpośrednio na terenie inwestycji znajduje się sklep, lokale gastronomiczne, przedszkole, plac zabaw, a także boisko do siatkówki i korty tenisowe - opisuje planowane udogodnienia na terenie osiedla Verde.

Inwestycja wpisana w krajobraz

Ogromną korzyścią „miasteczka”, jak o osiedlu mówią jego projektanci, jest sama technologia budownictwa. Architektura zaprojektowana przez specjalistów z Jania Construction, ma w sposób nowoczesny, ale także bezinwazyjny dla przyrodniczego otoczenia, cechuje się podwyższonym standardem deweloperskim, jakością zastosowanych materiałów i dbałością o codzienny pragmatyzm przyszłych mieszkańców.

Cała inwestycja Osiedle Verde powstaje w jednym etapie, co znacznie ułatwi komfort mieszkania już od pierwszych dni po wprowadzeniu. – Nasi przyszli mieszkańcy nie muszą martwić się o ciężki sprzęt realizujący kolejne budynki w otoczeniu. Przeciwnie, gdy w drugim kwartale roku 2024 zamieszkają w Verde, wszystko będzie już gotowe do komfortowego życia – zapowiada Karolina Jania.

Zwrotna zaliczka, reszta gdy poprawią się warunki

Z uwagi na trudną, ale znacznie poprawiającą się sytuację ekonomiczną osób planujących zakup mieszkania, a także rządowe plany utworzenia preferencji kredytowych, właściciel osiedla Verde uruchamia program “Moje własne mieszkanie”. – To ukłon w kierunku klientów, którzy słusznie upatrują poprawy warunków kredytowych w kolejnych miesiącach i latach. W ramach naszego programu dziś mogą podpisać umowę deweloperską, która “zamraża” cenę mieszkania po wpłacie 10 procent jego wartości – tłumaczy Jania. Płatność pozostałych środków planowana jest na pierwszy kwartał 2024 roku, czyli na kilka miesięcy przed odbiorem inwestycji. – Jeśli jednak z jakichkolwiek powodów finansowych kupujący nie będzie w stanie pozyskać pozostałych środków, do końca października 2023 otrzyma pełen zwrot i będzie mógł odstąpić od umowy – dodaje.