Znajdź pracę na AGH

Targi fot. LoveKraków.pl

W środę 9 listopada w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbędą się Targi Pracy organizowane przez Centrum Karier AGH. W tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentuje niemal 90 wystawców z kilkunastu branż.

– Targi Pracy co roku cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród studentów, absolwentów, ale także osób już pracujących. Podczas wydarzenia swoje oferty pracy, praktyk, staży i wymian zagranicznych zaprezentują najwięksi pracodawcy na rynku. W wielu przypadkach wystawcy będą prowadzić wstępne rozmowy rekrutacyjne – mówi Anna Żmuda-Muszyńska, rzecznik prasowy AGH.

Na AGH: Samsung, ABB, UBS …

Wśród tegorocznych wystawców pojawią się między innymi takie firmy jak Samsung, ABB, ESET, UBS, MAN, Nokia, Sabre czy Motorola Solutions. Szeroki przekrój przygotowanych ofert pracy i staży oraz różnorodność wystawców pozwoli odwiedzającym poznać oczekiwania rynku pracy i wymagania stawiane przez pracodawców. – Aby lepiej przedstawić swoją ofertę i plany rekrutacyjne wystawcy będą dodatkowo prowadzić prezentacje swoich przedsiębiorstw i tym samym przybliżą specyfikę pracy w danym sektorze – podkreśla Żmuda-Muszyńska.

W programie targów przewidziano również konsultacje oraz możliwość sprawdzenia dokumentów aplikacyjnych w języku polskim i angielskim prowadzone przez doradców zawodowych Centrum Karier AGH. Dzięki temu ubiegający się o pracę będą mieli szansę lepiej zaprezentować swoje doświadczenie i umiejętności potencjalnym pracodawcom.

Druga w tym roku, jesienna edycja Targów Pracy tradycyjnie odbędzie się  w głównym gmachu AGH (budynek A-0) i potrwa w godz. 10:00-16:00.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up