Atut sięga po Kobierzyn i Złocień

Atut Ruczaj zdj. od 1 do 3 fot. Materiały inwestora

Jesienią ma się zakończyć budowa Atutu Ruczaj przy ul. Bunscha oraz Atutu Złocień przy ul. Agatowej. Pierwszy obiekt ma być blisko dwukrotnie większy.

Budynek handlowy w Kobierzynie ma mieć blisko 7 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu. Na dwóch poziomach znajdzie się miejsce dla 13 sklepów. Klienci będą mogli korzystać z parkingu na 160 samochodów. Inwestor, czyli KG Group, szacuje, że w strefie zasięgu do 10 minut jazdy samochodem mieszka około 150 tys. osób, a w odległości 10 minut spacerem – 30 tys.

Centrum na Złocieniu oferuje 11 lokalów i 105 miejsc parkingowych. – Złocień to dynamicznie rozwijający się region Krakowa, w którym stale powstają nowe budynki i osiedla mieszkaniowe. Dzięki dobremu skomunikowaniu z centrum miasta, na nowo budowanych osiedlach wciąż przybywa mieszkańców. Już teraz w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zamieszkuje blisko 14 tys. osób, a po zakończeniu budowy nowych osiedli, w promieniu 5 minut pieszo znajdzie się ponad 20 tys. osób – opisuje lokalizację inwestor.

W Krakowie pierwszy Atut powstał przy ul. Grażyny (Prądnik Biały) w 2017 roku. Inny tego typu obiekt powstał w Węgrzcach przy drodze krajowej nr 7. Kolejny planowany jest na Bielanach przy ul. Księcia Józefa. Jego otwarcie ma się odbyć w 2019 roku.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up