Biura all inclusive na wynajem przy krakowskich Błoniach

Zróżnicowane przestrzenie, eleganckie wnętrza i pełne wyposażenie. W biurowcu Park Club w pobliżu krakowskich błoń, firma FYI Offices zaprasza do nowych w pełni wyposażonych biur serwisowanych oraz sal konferencyjnych, przeznaczonych na wynajem. W ofercie znajdują się m.in. kilkuosobowe gabinety oraz miejsca spotkań o wysokim standardzie wyposażenia dla kilkudziesięciu pracowników.

Idea biur serwisowanych już od kilku lat jest obecna w świadomości polskich przedsiębiorców. W Polsce rynek ten rozwija się coraz dynamiczniej, a największe firmy zapowiadają otwarcie swoich centrów biznesowych w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Nic dziwnego. Biura serwisowe, to gotowe do pracy przestrzenie oferujące najemcom pełen pakiet usług. Pracownicy otrzymują w nim do dyspozycji gabinety, sale konferencyjne, sekretariaty, aneksy kuchenne, a także pomieszczenia higieniczno-sanitarne. Jedyne, co jest nam potrzebne to… własny komputer. Resztą zajmie się właściciel.

Koncepcja biur FYI Offices przy alei 3 maja w Krakowie stworzyła miejsca pracy, które zapewni wiele rodzajów przestrzeni, będących odpowiedzią na różnorodne potrzeby i wzorce pracy. Szczegółowo zaprojektowane wnętrza z myślą o wygodzie pracownika umożliwiają organizację zróżnicowanych spotkań: od biznesowych, konferencyjnych przez szkolenia, kursy, aż po prezentacje produktów. Wśród nich znajduje się w pełni wyposażona sala spotkań, która pomieści do 36 osób, a także dwie mniejsze, w których można zorganizować spotkanie dla około dziesięciu osób. Najemcy mogą skorzystać tam ze sprzętu audiowizualnego: rzutników multimedialnych, nowoczesnych ekranów LCD, skanerów sieciowych oraz flipchartów.

W przeciwieństwie do tradycyjnych biurowców czy mieszkań biura serwisowane zapewniają komfort i wygodę nie tylko na poziomie wyposażenia, ale również sposobu dokonywania opłat. Rzadko zdajemy sobie sprawę z kosztów eksploatacji biura wysokiej jakości, na które składa się szereg dodatkowych opłat. W przypadku biur serwisowanych klienci mogą liczyć na elastyczne, a przede wszystkim dogodne warunki umowy, bez potrzeby dodatkowych inwestycji w wyposażenie biura. W jeden rachunek wliczona jest praca recepcji, sprzątanie. Najemca nie musi zawracać sobie głowy opłatami licznikowymi, kosztami eksploatacji, Internetu czy telefonu. Wynajem biura FYI Offices nie wymaga też podjęcia decyzji o długoterminowym najmie – firma oferuje możliwość swobodnego dodawania lub odejmowania wynajmowanych pomieszczeń w zależności od potrzeb. Koszt wynajęcia większej sali wynosi 60 złotych za godzinę, natomiast z tych mniejszych można skorzystać za 30 złotych.

FYI Offices podkreśla, że ich oferta to prosty i innowacyjny sposób na utworzenie siedziby firmy w centrum Krakowa, przystosowanej do nowoczesnego modelu biznesowego. Planując aranżację biur, wzięto pod uwagę zapewnienie wszystkim pracownikom optymalnych warunków pracy. Co więcej, osoby pracujące w przestrzeniach FYI Offices mogą skorzystać z dostępnych miejsc parkingowych. Firma zapewnia także profesjonalną obsługę podczas spotkań i konferencji.

Biurowiec Park Club to luksusowy obiekt komercyjno-apartamentowy, który znajduje się na skraju krakowskich Błoń. Jak wskazują przedstawiciele FYI Offices to szczególna lokalizacja nie tylko ze względu na sąsiedztwo miejskiego parku, ale również możliwości szybkiego dojazdu do centrum miasta. Dużym atutem lokalizacji jest dostęp do komunikacji miejskiej, a także stacji rowerów miejskich.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up