Budimex buduje w Płaszowie nowe osiedle

Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Płaszowie fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W Płaszowie przy ul. Myśliwskiej trwa budowa siedmiopiętrowego budynku ze 129 mieszkaniami.

Firma Budimex kontynuuje inwestycje na krakowskim rynku nieruchomości. – W siedmiopiętrowym budynku przy ul. Myśliwskiej 55 powstanie 129 mieszkań wraz z lokalami usługowymi na parterze – mówi Andrzej Miś, rzecznik prasowy firmy.

Mieszkania będą liczyć od jednego do czterech pokoi, a ich metraż wyniesie od 30 do 80 mkw. Wszystkie mieszkania będą miały balkon lub – te na parterze – ogródek. Całkowita powierzchnia mieszkaniowa w nowej lokalizacji będzie wynosić 6560 mkw. z wyłączeniem 210 metrów na lokale usługowe. – Jeszcze nie wiadomo, jakiego rodzaju to będą lokale, o ich przeznaczeniu zadecydują właściciele – informuje rzecznik Budimeksu.

Na osiedlu przewidziano 155 miejsc postojowych pod ziemią i na powierzchni, w tym kilka dla niepełnosprawnych – dodaje Miś. – Zieleni także nie zabraknie, urządzimy zielony dziedziniec oraz ustawimy ławki.

Budowa trwa, a jej koniec jest planowany na trzeci kwartał 2021 roku. Mieszkania trafią w ręce nabywców na początku 2022 roku.comments powered by Disqus