Dostawca oprogramowania chce podwoić zespół. Poszukiwani pracownicy

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

SolarWinds, znany dostawca oprogramowania do zarządzania infrastrukturą informatyczną, planuje w tym roku rozszerzyć swój krakowski zespół. Firma chce podwoić liczbę pracowników do 120 osób, które będą pracować w ośrodku badawczo-rozwojowym R&D.

Obecnie firma poszukuje około dwudziestu pracowników na stanowiska deweloperów i inżynierów jakości. O pracę mogą ubiegać się osoby na różnych poziomach, od szeregowych pracowników po Tech Leads, Architects, Product Owners, Engineering Managers.

Wolny wybór

Zdaniem Mateusza Chmielowskiego z zespołu ds. pozyskiwania talentów w SolarWinds, kandydatów przyciąga przede wszystkim praca oparta na współpracy.

– Jeśli chodzi o możliwości techniczne, to bez względu na to, czy interesuje cię tworzenie czołowych rozwiązań do zarządzania sieciami lokalnymi i systemami dla tysięcy klientów na całym świecie, czy wolisz pracować nad projektami SaaS, ukierunkowanymi na zapewnianie wartości klientom dzięki najnowocześniejszym technologiom chmurowym, znajdziemy dla ciebie miejsce i pomożemy ci rozwijać u nas karierę – zachęca Chmielowski.

Krakowski ośrodek R&D przyczynia się do opracowywania produktów poszukiwanych przez światowych klientów. Są to między innymi takie rozwiązania jak Server & Application Monitor, MSP Manager oraz Network Configuration Manager.

– Obecnie planujemy wzmocnienie zespołu zajmującego się rozwiązaniem Server & Application Monitor. Role deweloperów środowiska .NET, zwłaszcza te na wyższych stopniach hierarchii, stanowią istotny element naszego planu rozwoju – tłumaczy Tomas Kucera, wiceprezes ds. operacji biznesowych w SolarWinds.

Krakowski oddział SolarWinds powstał w 2015 roku i zatrudnia obecnie 60 inżynierów.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up