Jak chcą mieszkać Polacy?

Nowe mieszkania powstają w zawrotnym tempie, a oferta deweloperów staje się coraz bardziej różnorodna. Atrakcyjna inwestycja to już nie tylko dobra lokalizacja. To efektowny wygląd budynku oraz liczne udogodnienia. Czego oczekują Polacy i czy za wysoki standard zawsze trzeba zapłacić krocie?

Liczy się jakość

Wzrasta świadomość klientów, którzy nie podejmują pochopnych decyzji zakupowych. Doskonale wiedzą czego poszukują. Porównują konkurencyjne oferty i wybierają najkorzystniejszą dla siebie. Wraz ze wzrostem świadomości, zwiększają się również wymagania, co do jakości użytych materiałów oraz wyglądu całego osiedla. Na rynek trafia więcej mieszkań o podwyższonym standardzie.

– Z naszych obserwacji wynika, że oczekiwania klientów względem kupowanego mieszkania stają się coraz wyższe. Dlatego w naszej nowej inwestycji Park Leśny Bronowice, postawiliśmy na bardzo dobre jakościowo materiały, zadbaliśmy o ciekawy wygląd osiedla, które charakteryzuje się niską zabudową, nowoczesną architekturą i atrakcyjnym wyglądem części wspólnych – wyjaśnia Witold Padlewski ze spółki Quelle Locum. – Zwróćmy uwagę na to, że lepszy standard budynku niekoniecznie musi być związany z wygórowanymi cenami. W Parku Leśnym Bronowice spełniamy oczekiwania Polaków i bardzo dobrą jakość oferujemy w przystępnej cenie. W swojej ofercie mamy mieszkania w promocji za 5900 zł za mkw – dodaje.

Stawiamy na udogodnienia

Atrakcyjny budynek mieszkalny to jednak wciąż za mało, aby wyróżnić się na tle tysięcy konkurencyjnych ofert. Istotne jest to, w jaki sposób zostało zagospodarowane całe osiedle m.in. czy występują elementy małej architektury, z jakich udogodnień będą mogli korzystać nabywcy, co będą mogli robić w wolnym czasie i czy na danym osiedlu przewidziano miejsce zabaw dla dzieci.

– Z myślą o przyszłych mieszkańcach Parku Leśnego Bronowice, zaprojektowaliśmy alejki parkowe, liczne ławeczki, ścieżki do biegania czy stoły do gry. Tak funkcjonalnie przemyślana część wspólna zachęca do nawiązywania relacji sąsiedzkich, a tym samym przynosi radość użytkowania – twierdzi Witold Padlewski. – Dla osób prowadzących aktywny tryb życia, bardzo przydatnym rozwiązaniem jest rowerownia, a dla miłośników literatury - czytelnia pod chmurką. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych mieszkańcach, specjalnie dla których, oprócz placów zabaw, przewidzieliśmy bezpieczną ścieżkę rowerową oraz alejkę przyrodniczą – podsumowuje.

Mieszkanie nie jest już dla Polaków wyłącznie miejsce, do którego wracają po całym dniu pracy. To przestrzeń, w której chcą przebywać i aktywnie spędzać czas. Dlatego deweloperzy, stając na wysokości zadania, projektują coraz atrakcyjniejsze wizualnie budynki, kładą nacisk na ładne wykończenie części wspólnych i ciekawe udogodnienia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Taki luksus niekoniecznie musi kosztować bardzo dużo pieniędzy. Wśród ofert deweloperów odnaleźć można mieszkania spełniające powyższe kryteria, za które zapłacimy rozsądną cenę.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up