Nie masz pomysłu na wygląd mieszkania? Zrobią go dla Ciebie profesjonaliści

Czy w 7 dni można stworzyć kompleksową koncepcję mieszkania, zaledwie na podstawie przesłanych wcześniej rzutów? Krakowski startup udowadnia, że tak i uruchamia innowacyjną platformę Hi-Wiz.pl, dzięki której przeciętny Kowalski skorzysta z profesjonalnych usług architektonicznych.

Dopieszczone i funkcjonalne wnętrza to marzenie każdego właściciela mieszkania. Coraz częściej bowiem na efektywnej i spersonalizowanej aranżacji pomieszczeń zależy nam równie mocno, jak na “ciasnym, ale własnym” metrażu. Tymczasem realia rynkowe są brutalne: wysokie ceny usług architektonicznych zmuszają osoby z chudszym portfelem do samodzielnego wystroju czterech ścian. A z tym, jak wiadomo, bywa różnie - nie każdy ma przecież duszę stylisty, a urzeczywistnienie internetowych inspiracji wymaga trochę czasu i samozaparcia.

Na szczęście, dzięki nowej platformie Hi-Wiz.pl, efekciarskie wnętrza nie będą już nigdy zarezerwowane tylko dla wybranych. Dwóch krakowskich architektów stworzyło bowiem system, który nie tylko bezbłędnie rozpozna nasze designerskie preferencje, ale też przydzieli własnego doradcę online oraz dostarczy spersonalizowaną wizualizację 3D wraz z atrakcyjnym rabatem na uwzględnione w niej elementy i materiały budowlane. A to wszystko za zaledwie 1890 złotych, co stanowi ułamek ceny rynkowej!

Online = oszczędność czasu i pieniędzy

Żyjemy w czasach, w których większość rynków już od dawna prężnie rozwija się w Internecie, a usługi świadczone zdalnie są równie profesjonalne, jak te stacjonarne. Nie inaczej jest w przypadku Hi-Wiz.pl, które powstało z ramienia Hi-Light Architects, marki działającej z sukcesami w branży architektonicznej od wielu lat. To, co odróżnia innowacyjną platformę internetową od standardowej porady architekta, to czas i pieniądze zaoszczędzone na procesie projektowym.

– Nasze projekty wykonywane są w ciągu 7 dni z dbałością o wszystkie detale. Każda wizualizacja 3D jest oczywiście maksymalnie spersonalizowana: łączymy wyniki uzyskane w systemie rozpoznawania gustów z oczekiwaniami klienta oraz naszym wieloletnim doświadczeniem. Zdalny system pracy i komunikacji umożliwia nam natomiast maksymalne skupienie się na potrzebach klienta bez dodatkowych wizyt w jego mieszkaniu. Co więcej, klient otrzymuje produkt końcowy dokładnie tej samej jakości, jaką oferują stacjonarne biura architektoniczne. Istotną różnicę zauważy z pewnością w cenie, ponieważ w przypadku Hi-Wiz.pl jest ona o wiele niższa od obecnych cen rynkowych – tłumaczy Eugeniusz Zahorodnii, jeden z twórców platformy Hi-Wiz.

Przede wszystkim wygoda

Profesjonalny projekt architektoniczny to dopiero pierwszy krok do wymarzonego wnętrza. Zanim nowe aranżacje ujrzą światło dzienne, klienci muszą zadbać o zakupy wszystkich niezbędnych materiałów i dodatków. Jak łatwo się domyślić, wizja czasochłonnych poszukiwań wszystkich elementów wystroju może przyćmić radość z upragnionej metamorfozy. Choć architekci dwoją się i troją, aby zadbać o komfort swoich klientów, bardzo rzadko udaje im się stworzyć projekt tak, aby wszystkie niezbędne materiały możliwe były do kupienia w najbliższej okolicy. Zupełnie inaczej działa natomiast platforma internetowa, w przypadku której klient nie tylko dostaje gotowy pomysł na aranżację wnętrz oparty na wysokiej jakości, łatwo dostępnych materiałach, ale przede wszystkim otrzymuje atrakcyjne rabaty od najlepszych firm wykończeniowych znajdujących się na terenie całego kraju.

– Nasi partnerzy to znane i cenione w branży firmy, z którymi współpracujemy od lat, dlatego też klienci Hi-Wiz.pl mogą liczyć w ich punktach na solidne zniżki. Ponadto, wiemy jak stresogenny i czasochłonny potrafi być remont, stąd w szczegółowym wykazie zakupów staramy się zamieszczać wyłącznie takie rzeczy, które są stacjonarnie dostępne w okolicy naszych klientów – podkreślają twórcy Hi-Wiz.

Warto dodać, że w cenie usługi (1890 zł) otrzymujemy gotowy pomysł (koncepcję) wyglądu naszego mieszkania czy domu, rzuty mieszkania z naniesionymi propozycjami architekta, garść firmowych prezentów oraz wykaz proponowanych urządzeń sanitarnych, sprzętu, paneli, płytek czy farb.

Szybciej, taniej, a równie profesjonalnie - wszystko wskazuje na to, że Hi-Wiz.pl może stać się dużym rywalem dla wielu biur architektonicznych, na które obecnie pozwolić sobie mogą tylko najbogatsi miłośnicy wystylizowanych wnętrz. I choć innowacyjna oferta online nie przekona do siebie wszystkich wielbicieli usług stacjonarnych, to z całą pewnością docenią ją Ci, dla których konsultacja z architektem dotychczas pozostawała w strefie marzeń.

Zapraszamy na https://hi-wiz.pl

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up