Nowe życie kamienicy przy ul. Stradomskiej. Inwestor zdradził plany [WIZUALIZACJE]

fot. materiały prasowe

Grupa deweloperska Angel Poland Group zdradziła przyszłość kamienicy przy ulicy Stradomskiej 12 i 14. Powstanie tu pięciogwiazdkowy hotel ze 125 pokojami, spa i apartamenty.

Historia kamienicy przy ul. Stradomskiej sięga XIV wieku. Na przestrzeni lat w budynku mieściły się między innymi: szpital, urząd celny i siedziba dowództwa wojskowego. Teraz w jego murach powstanie hotel ze 125 pokojami, luksusowe apartamenty i spa.

Sam hotel dołączy do Autograph Collection Hotels, lifestylowej marki należącej do Mariott International, czołowej firmy hotelarskiej na świecie. Inwestor zapewnia, że powstanie tu jedna z najlepszych restauracji w Krakowie i wysoki na 9 metrów bar.

–  Bogata historia tego wspaniałego budynku, w połączeniu z pełną charakteru architekturą z przełomu XVIII i XIX wieku, sprawiają, że miejsce to jest najlepszą lokalizacją dla flagowego hotelu naszej marki, hotelu jedynego w swoim rodzaju  – zachwala John Licence, Continental Brand Leader w Europie dla Autograph Collection Hotels.

Małgorzata Nowosielska, dyrektor sprzedaży i maretingu zapewnia, że kamienica otrzyma nowe życie. – W samym sercu miasta powstanie unikatowy ogród o powierzchni 6 tys. mkw., z wyjątkową rozmaitością zieleni: od ziół, przez różne gatunki drzew owocowych, po drzewa liściaste. Jakość życia to nasz priorytet, dlatego tworząc tę zieloną oazę w samym centrum Krakowa dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal – mówi Nowosielska.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up