Nowy apartamentowiec tuż przy rondzie Matecznego [WIZUALIZACJE]

Wizualizacja inwestycji fot. Materiały prasowe

U zbiegu ulic Podskale i Kalwaryjskiej, w pobliżu ronda Matecznego, rozpoczęła się budowa nowego apartamentowca. „Dom przy Źródle” ma pomieścić 80 mieszkań o metrażach od 26 do 85 mkw.

Sprzedaż lokali w nowej inwestycji Eiffage Immobilier Polska już się rozpoczęła. Łącznie powstanie tu 80 mieszkań – od 1- do 4-pokojowych, o powierzchni od 26 do 85 mkw, z oddzielną kuchnią bądź z aneksem kuchennym. Dominują 2- lub 3-pokojowe mieszkania o średnim metrażu, jednak na ostatnim piętrze będą zlokalizowane duże apartamenty z tarasami. Cały budynek ma mieć sześć nadziemnych kondygnacji i podziemny garaż.

Na niewielkim patio znajdzie się miejsce na stojaki na rowery, zieleń ma też pokryć cały dach budynku. W podziemiach inwestycji przewidziano 88 miejsc parkingowych. Lokale od strony ulicy będą wyposażone w okna o podwyższonym współczynniku izolacji akustycznej.

„Dom przy Źródle” jest drugą inwestycją realizowaną przez Eiffage Immobilier Polska. Wcześniej spółka zbudowała apartamentowiec „Villa Sadyba” na warszawskiej Sadybie.

Nowy budynek przy ul. Kalwaryjskiej ma być gotowy w stanie deweloperskim pod koniec przyszłego roku. 

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up