Remont przez wielkie R czy może mała metamorfoza?

Flügger farby zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz

Oczekujecie nowego członka rodziny? Znudził Ci się ten kolor? Właśnie się zorientowałaś, że Twoja córka nie jest już takim dzieckiem? W sumie to zawsze coś Ci nie grało z tym salonem a może po prostu masz taki kaprys?  – Każdy powód jest dobry do przeprowadzenia remontu i przearanżowania wnętrza! A gdyby jednak w Twoim domu pojawił się niespodziewany i nieuzasadniony opór, wyciągnij asa z rękawa i udowodnij, że remont może być prosty, gdy korzystasz ze wsparcia profesjonalistów.

Flügger farby zaprasza już 26 i 27 maja do wybranych salonów firmowych w całej Polsce na bezpłatne porady dekoratora wnętrz. Projektant nie tylko pokaże, jak w ciekawy sposób przearanżować wnętrza, ale również podpowie, jak za pomocą kolorów i wzorów wprowadzić ład i harmonię do Twojego domu.

Adres i godziny porad dekoratora w Krakowie:

  • ul. Zakopiańska 56 A/1, w sobotę i niedzielę w godzinach: 10:00 – 16:00.

A jeżeli to naprawdę nie jest odpowiedni moment na kompleksowy remont, pomyśl o małej metamorfozie!

Czasami wielki remont nie jest jedynym rozwiązaniem, by Twój dom był piękny jak dawniej.  Wykorzystaj możliwości jakie dają Ci produkty do wnętrz Flügger farby z serii Interior, emalia akrylowa Flügger Interior High Finish a także pozostałe produkty serii: Interior Fix Primer – grunt przyczepnościowy, Interior Stop Primer – farba blokująca/izolująca, Interior Wood Primer – farba do gruntowania powierzchni drewnianych, i maluj bez ograniczeń: meble od drewnianych po plastikowe, akcesoria, dekoracje a nawet kafle ścienne oraz grzejniki.

Uważasz, że to nie może być proste? Nic bardziej mylnego. Zobacz, jak stare drewniane krzesło odzyskuje dawny blask:

Co potrzebujesz:

-> skrobak/papier ścierny/kostka ścierna do starych powłok malarskich, -> zestaw malarski z kuwetą i wałkiem, -> pędzle Flügger Superfinish, -> Interior Stop Primer - podkład izolujący przebarwienia i sęki, -> emalia akrylowa Interior High Finish 50 w półpołysku w Twoim ulubionym kolorze.

Nasze krzesło było stare, dość ponure i mocno zniszczone. Prezentujemy krok po kroku jak w prosty sposób nadać mu nowych barw.

1. Przygotuj powierzchnię krzesła do malowania: usuń starą, łuszczącą się farbę przy pomocy skrobaka i papieru ściernego.

2. Pomaluj krzesło podkładem izolującym Interior Stop Primer. Ta czynność zabezpieczy drewno przed przenikaniem starych bejc, żywic i powstawaniem innych przebarwień.

3. Odczekaj aż grunt wyschnie, minimum 6 godzin.

4. Pomaluj krzesło 2-3 razy farbą nawierzchniową Interior High Finish 50 w Twoim ulubionym kolorze, zachowując 6 godzinne odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi warstwami.

Nasze krzesło zostało pomalowane farbą w kolorze RAL 1032*, który idealnie pasował do żółtych elementów dekoracyjnych znajdujących się na tkaninie obiciowej.

I pamiętaj, że:

W sklepach Flügger farby możemy wybarwić farbę w dowolnej barwie. Wystarczy, że przyjdziesz do sklepu z Twoim ulubionym kolorem na przedmiocie, tapecie, wydruku a my za pomocą specjalistycznego skanera sczytamy i znajdziemy ten właśnie odcień.

*Kolor RAL 1032 jest kolorem o słabszej sile krycia, przez co może okazać się, że do osiągnięcia pożądanego efektu wymagane będzie więcej niż dwukrotne malowanie. Rekomendowanym zbliżonym kolorem o wyższej sile krycia jest kolor P1086 z wzornika Flügger 696.

***Pokazany DIY dotyczy starego krzesła malowanego wcześniej farbą lub bejcą w ciemnym kolorze. Drewno ma różne właściwości w zależności od jego gatunku i wcześniejszej obróbki, dlatego przy zakupie produktów zawsze dokładnie opisz przedmiot, który chcesz odnowić a pracownik sklepu Flügger farby dobierze właściwe materiały do przeprowadzenia Twojej metamorfozy.

Więcej o kolorach, wzorach i rekomendowanych produktach dowiesz się przychodząc osobiście w najbliższy weekend, 26-27 maja,do sklepówFlügger farby na bezpłatne porady dekoratora wnętrz.

Aby skorzystać z bezpłatnych porad dekoratora:

1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.

2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczenia do wybranego sklepu w dniach 26 i 27 maja.

3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i dobierze tapetę, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.

Koniecznie zapytaj sprzedawcę w sklepach Flügger farby o rekomendowane produkty do przeprowadzenia Twojego Remontu przez wielkie R lub małej metamorfozy.

I nie zapomnij, że Weekend z dekoratorem to również:

  • kreatywne miejsce pełne inspiracji,
  • światowy design,
  • najnowsze trendy,
  • rekomendowane rozwiązania,
  • dobra kawa,
  • a dla osób korzystających z bezpłatnych porad - bony rabatowe na farby do wnętrz i tapety.

Więcej informacji znajdziesz na: https://www.flugger.pl/

Sieć sklepów Flügger farby to nie tylko skandynawska jakość i trwałość produktów do wykończenia wnętrz: tj. farby do ścian, sufitów ale również farby elewacyjne i szeroka gama produktów do impregnacji drewna. Dodatkowo sklepy posiadają szeroką ofertę mas szpachlowych i narzędzi malarskich. A na Klientów ceniących indywidualny styl czeka ponad 400 rodzajów tapet o unikalnym i ponadczasowym wzornictwie.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Mieszkanie

Biurowce i galerie

Korporacje

Praca

Przedsiębiorczość

Start-up