AMS Poland przenosi siedzibę do kompleksu The Park Kraków

AMS Poland dołączy do społeczności The Park Kraków fot. Mat. prasowe WHITE STAR REAL ESTATE

W czerwcu do biurowca przy ul. Saskiej przeniesie swoją siedzibę AMS, globalna firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu outsourcingu procesów rekrutacyjnych i zarządzania talentami.

The Park Kraków to kompleks budynków biurowych zarządzany przez Cain International i White Star Real Estate. Dzięki niedawno zakończonej budowie budynku B2 i rozpoczęciu budowy budynków B3 i B4, trwają negocjacje z kilkoma wiodącymi globalnymi markami. Wkrótce do grona najemców budynku B2 dołączy firma AMS Poland.

– AMS to globalna firma oferująca rozwiązania z zakresu zarządzania talentami, pozyskująca wykwalifikowanych pracowników do konkretnych stanowisk dla różnorodnych klientów. W miarę dynamicznego rozwoju rynku pracy, komfort i produktywność naszych pracowników są dla nas priorytetem, dlatego dążymy do zapewnienia im nowoczesnej infrastruktury, atrakcyjnych udogodnień oraz warunków pracy spełniających ich oczekiwania – mówi Beata Pawłowska, Head of European Centres at AMS Poland.

Jak dodaje, wybór lokalizacji biznesowej w The Park Kraków nie był przypadkowy. – To była strategiczna decyzja umożliwiająca rozwój i ekspansję naszego biznesu – twierdzi Beata Pawłowska.

AMS Poland dołącza do społeczności The Park Kraków

Firma zajmie całe czwarte piętro (ponad 3000 mkw.) oraz fragment piątego (ponad 900 mkw.) budynku B2. Otwarcie biura Alexander Mann Solutions Poland planowane jest na czerwiec.

– Jesteśmy dumni z faktu, że AMS Poland dołącza do naszej społeczności najemców. To globalna firma, która wyznacza standardy w dziedzinie zarządzania talentami, a jej obecność w The Park Kraków jest znakiem uznania dla naszego kompleksu jako idealnego miejsca do pracy i rozwoju biznesu. Zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość usług świadczonych przez naszego nowego najemcę idealnie pasuje do filozofii The Park Kraków jako wiodącego centrum biznesowego w regionie na światową skalę – podkreśla Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.

The Park Kraków przy ul. Saskiej będzie docelowo liczył osiem budynków biurowych, w których dostępne będzie ok. 100 tys. mkw. powierzchni najmu.