Angel Stradom: Do kupna pozostały tylko dwa apartamenty

Angel Stradom fot. mat. prasowe

W Angel Stradom trwają ostatnie prace wykończeniowe. W tym kwartale nastąpi oficjalne przekazanie kluczy mieszkańcom.

Budowa apartamentowca Angel Stradom dobiegła końca. We wrześniu inwestor zakończył procedury odbiorowe i wkrótce zamierza przystąpić do wydawania lokali nabywcom. W tej chwili na terenie budowy apartamentowca znajdują się ogrodnicy wykonujący ostatnie nasadzenia oraz pielęgnujący gotowe już części ogrodów.

Jak mówi Bartłomiej Kostecki, Project Manager Angel Stradom, w dzisiejszym budownictwie kluczowe znaczenie odrywa zieleń. – Wiemy, jak ważne jest środowisko naturalne. Zwracają na nie uwagę także nasi klienci, którzy w czasach pandemii szczególnie cenią sobie kawałek zielonej oazy w otoczeniu ich mieszkania. Dlatego łącznie na terenie inwestycji Angel Stradom znajdzie się 40 dużych, co najmniej czterometrowych drzew oraz ponad 10 tysięcy sztuk mniejszych i większych roślin – wylicza Kostecki.

Pozostały dwa apartamenty

Część mieszkalna została już prawie w całości sprzedana. Obiekt posiadał 135 apartamentów, z których największy miał ok. 300 mkw. – Z dostępnych apartamentów zostawiliśmy jedynie dwa wyjątkowe penthousy, widok który się z nich rozpościera jest bezcenny. Wszystkie pozostałe apartamenty znalazły swoich nabywców – podkreśla Małgorzata Nowodworska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Angel Poland Group.

– Nasi klienci są bardzo świadomi i wiedzą, że lokalizacja jest absolutnie niepowtarzalna, a kupno w naszej inwestycji to najlepszy sposób na ulokowanie kapitału, którego wartość będzie rosła – dodaje Nowodworska.

W przyszłym roku hotel

Poza apartamentowcem ze 150 miejscami parkingowymi, w połowie przyszłego roku pojawi się najbardziej reprezentatywna część inwestycji - hotel Stradom House. Przeważająca jego cześć znajduje się w budynku frontowym przy ul. Stradomskiej.

Niebawem historyczny budynek zyska nowy blask, a każdy będzie mógł wówczas skorzystać z części ogólnodostępnych takich jak restauracja, fitness, basen czy SPA.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto