Bonarka. Pierwszy w Krakowie sklep brytyjskiej marki z odzieżą sportową

24 stycznia w galerii Bonarka został otwarty pierwszy w Krakowie, a dziesiąty w Polsce stacjonarny sklep JD Sports.

Salon JD Sports w Bonarce ma 397 mkw. powierzchni i znajduje się na poziomie +1. Na półkach są dostępne produkty Nike, Jordan, adidas, Vans czy The North Face. Pojawienie się w Krakowie salonu JD Sports to również okazja zdobycia produktów marki Hoodrich, z których wiele było do tej pory niedostępnych dla mieszkańców Małopolski.

Sklep JD Sports w Krakowie

W sklepie znajdziemy także towary sygnowane symbolem „Only At JD”. Są to najnowsze, limitowane kolekcje najpopularniejszych sportowych marek w odsłonach do kupienia tylko w salonach JD Sports, a także sylwetki największych marek Nike, adidas czy New Balance w odsłonach dostępnych wyłącznie w ofercie sieci JD Sports.

Cieszy nas fakt, że Bonarka przyciąga lubiane i poszukiwane przez naszych klientów marki. Dokładamy starań, by w Bonarce znalazły swoje miejsce zarówno uznane sieci handlowe, jak i unikalne na skalę Krakowa sklepy, takie jak JD Sports. Oferta tej marki jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy nie szukają zróżnicowanej oferty odzieży sportowej zarówno amatorskich jak profesjonalnych treningów – mówi Łukasz Lorencki z Nepi Rockcastle, właściciela i zarządcy Bonarki.