Delikatesy Alma definitywnie znikają z Krakowa. „Łezka w oku”

fot. materiały prasowe

Tylko do 27 kwietnia w budynku przy ulicy Pilotów 6 na Olszy będą otwarte delikatesy Alma, ostatni sklep pod tą nazwą w Krakowie.

„Tak, to prawda. Z końcem kwietnia nasz market zostanie zamknięty. Dziękujemy wszystkim za długie lata współpracy. Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami i darzyliście nas sympatią. Ostatni dzień zakupów przypada na 27 kwietnia, sobota” – czytamy na profilu delikatesów na Facebooku.

Pod postem pojawiło się kilkanaście komentarzy klientów, którzy dzielą się wspomnieniami. Pani Patrycja pisze, że był to sklep jej dzieciństwa, z kolei pani Iwona nie kryje, że to koniec pewnej epoki dla całego Krakowa. Łezka w oku – komentuje.

Punkty usługowe na terenie marketu nadal będą działać. Niektóre zostaną przeniesione na stronę od ulicy Pilotów, w pasażu Alma. Sklep muzyczny zostaje na miejscu od strony parkingu, będzie miał osobne wejście.

Kilka lat temu pisaliśmy o problemach Almy. W 2017 roku sąd ogłosił upadłość spółki Alma Market. Zamykany właśnie sklep prowadziła inna spółka (Alma Kraków).
Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Prądnik Czerwony