Kaufland przy ul. Wielickiej w Krakowie w nowej odsłonie. Wcześniej było tam Tesco

Po kilku miesiącach prac renowacyjnych sklep Kaufland przy ul. Wielickiej od 2 grudnia jest ponownie otwarty dla klientów.

 W zmodernizowanym sklepie Kaufland, który jest częścią nowego centrum zakupów i usług Mozaika Kraków przy ul. Wielickiej 259, wdrożono szereg cyfrowych rozwiązań. Osoby preferujące płatności bezgotówkowe mają do dyspozycji kasy samoobsługowe, które pozwolą im skrócić czas oczekiwania w kolejce.

Kaufland stworzył w krakowskim sklepie Strefę Świadomego Odżywiania. Można w niej znaleźć produkty dedykowane konkretnym potrzebom żywieniowym oraz cieszące się coraz większą popularnością, w tym artykuły wegańskie i wegetariańskie, a także z niską zawartością cukru czy bez glutenu. Dla miłośników produktów mięsnych w sklepie pojawiła się także wędzarnia, która pozwoli im cieszyć się wyrobami wędzonymi na miejscu.

Klienci, którzy do tej pory oddawali kaucjonowane butelki w punkcie informacyjnym, teraz będą mogli zrobić to bezkontaktowo za pomocą specjalnego automatu, który wygeneruje bon do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci.

Dla osób robiących zakupy w odnowionym sklepie Kaufland przygotował specjalną ofertę promocyjną, która obejmuje produkty świeże, wędzone czy artykuły gospodarstwa domowego. W dniach od 2 do 4 grudnia klienci będą mogli otrzymać drobne upominki, degustować produkty oraz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są bony na zakupy w sklepach sieci oraz artykuły marek własnych Kauflandu.

comments powered by Disqus