Nowości w Unity Centre. Wkrótce otwarcie Slavii

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Zarządca kompleksu biurowców przy rondzie Mogilskim poinformował, że w tym roku otwarte zostaną trzy lokale gastronomiczne.

W budynku Unity Square One znajdzie się restauracja Slavia, która ma oferować dania kuchni europejskiej. Lokal pomieści do 120 gości.

– Eleganckie wnętrza restauracji z modernistycznym twistem będą obejmowały przestrzeń restauracyjną wraz ze stylowo urządzonym barem i strefą lounge. O nastrój w wieczornych godzinach zadba fortepian, a także muzyka na żywo w wybranych dniach tygodnia – opisuje JLL, spółka zajmująca się wynajmem powierzchni.

– W lokalu zaprojektowano również kids corner, czyli strefę przebywania i zabawy dla najmłodszych. Na specjalne okazje będzie dostępna również wydzielona sala VIP, która pomieści ok. 16 osób – czytamy w informacji prasowej.

Kuchnia europejska i fishmarket

W Salvii dominować będzie kuchnia śródziemnomorska.  – W godzinach południowych w restauracji będzie serwowana specjalna oferta dań lunchowych, natomiast od południa menu będzie oferować bardziej wyrafinowane dania tworzone na bazie wyselekcjonowanych produktów sezonowych.  Pracę kucharzy będzie można oglądać na żywo dzięki otwartej części kuchni w tzw. Fishmarkecie, czyli miejscu, gdzie będzie prezentowana oferta ryb i owoców morza – zapowiada JLL.

To nie koniec nowości. W tym roku ma zostać otwarta restauracja na najwyższych piętrach budynku Unity Tower, hotelu Radisson Red oraz apartamentowca Radisson RED Apartments. Pojawią się więc kolejne trzy nowe lokale gastronomiczne, a także strefa fitness i apartamenty na wynajem – zarówno krótko jak i długoterminowo.

 

 

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto