Nowy Kaufland w Krakowie. Wkrótce otwarcie

fot. materiały prasowe

Niemiecka sieć sklepów poinformowała, że 18 stycznia otworzy nową placówkę w Krakowie przy ul. Galicyjskiej 8.

– Kaufland z powodzeniem realizuje przyjętą strategię ekspansji, dzięki czemu już 18 stycznia mieszkańcy Krakowa będą mogli świętować otwarcie kolejnego sklepu sieci. W stałej ofercie nowej placówki, która znajduje się na ul. Galicyjskiej 8, będzie ponad 16 tys. artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych, a w dniu otwarcia nie zabraknie konkursów, gadżetów czy poczęstunku w postaci wędlin, serów i świeżego pieczywa – informuje biuro prasowe spółki.

W nowym sklepie będzie funkcjonowała usługa K-Scan wraz z kasami samoobsługowymi. W środku znajdzie się również Strefa Świadomego Odżywiania bogata w produkty dedykowane osobom o szczególnych potrzebach żywieniowych – z obniżoną zawartością cukru, bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie. W Kauflandzie będzie można kupić wędlinę z dostępnej w sklepie wędzarni.

W obiekcie znajdzie się też piekarnia-cukiernia, salonik prasowy z ofertą kawową, sklep zoologiczny z szerokim asortymentem karmy i akcesoriów dla zwierząt, bankomat z funkcją wpłatomatu, a także lokalna sieć salonów fryzjerskich, optyk i punkt z dorabianiem kluczy.

Właściciel sieci sklepów zapowiada dla pierwszych klientów niespodzianki.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny