Ocean się wypełnia

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Amerykańska firma GP Strategies Poland wprowadzi się do nowego biura w pierwszym budynku kompleksu Ocean Office Park. Dostawca szkoleń sprzedażowych i technicznych, e-learningu oraz doradztwa w zakresie zarządzania wynajął od spółki Cavatina Holding blisko 580 mkw. powierzchni biurowej.

Nowe biuro GP Strategies Poland będzie mieściło się na 4. piętrze tego 5-kondygnacyjnego budynku. – Po raz kolejny mieliśmy przyjemność doradzać firmie GP Strategies w wyborze biura w Krakowie. Decyzję o wyborze budynku Ocean Office Park na pewno docenią pracownicy firmy, z uwagi na jego architekturę, okoliczne usługi i samą lokalizację. Wierzymy, że ta nowoczesna powierzchnia wpłynie pozytywnie na rozwój organizacji – mówi Sabina Chęcińska z firmy doradczej Knight Frank.

Ocean Office Park A oferuje ok. 12 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 202 miejsca postojowe w podziemnym garażu na dwóch poziomach. Oprócz miejsc postojowych dla rowerów, przygotowano także infrastrukturę dla rowerzystów – szatnie i prysznice.

– Fakt, że globalny partner, taki jak GP Strategies wybrał naszą inwestycję na siedzibę swojego biura w Krakowie, to dla nas najlepszy dowód, że projekt odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających najemców, ale też świetnie wpasowuje się w istniejącą tkankę miejską i potrzeby mieszkańców Krakowa – podsumowuje Natalia Jaglińska, Cavatina Holding.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze