120 mieszkań na wynajem w Ocean Office Park

fot. materiał inwestora

Projekt budynku mieszkalnego, który powstanie w ramach kompleksu Ocean Office Park na Zabłociu, właśnie otrzymał pozwolenie na budowę. Niebawem ruszą prace przy jego realizacji.

Ocean Office Park to kompleks biurowy, który powstaje przy skrzyżowaniu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej, o czym więcej możecie przeczytać [TUTAJ]. Pierwszy budynek został już oddany do użytku. Obecnie trwa realizacja największego biurowca kompleksu.

Jak się okazuje, poza miejscem do pracy Ocean Office Park zaoferuje też mieszkania na wynajem za pośrednictwem platformy Resi Capital.

W ramach właśnie wydanego prawomocnego pozwolenia na budowę, przy ul. Pana Tadeusza powstanie 8-kondygnacyjny budynek mieszkalny, którego budowa rozpocznie się w najbliższym czasie. Pomieści on 120 mieszkań – czytamy w komunikacie dewelopera Cavatina.

– Mieszkańcom metropolii takich jak Kraków zależy na tym, aby ograniczyć konieczność codziennych długich dojazdów jednocześnie mogąc korzystać ze wszystkich uroków życia w mieście. Przemyślane inwestycje wielofunkcyjne takie, jak Ocean Office Park otwierają nowe możliwości zarówno przed firmami, jak i mieszkańcami – komentuje Anna Łagowska-Cioch z Resi Capital.

Budynek mieszkalny zajmie część terenu inwestycji najbardziej odsuniętą od głównych arterii. Składać się będzie z dwóch części nadziemnych połączonych wspólnymi kondygnacjami podziemnymi, w których zlokalizowano także pomieszczenia gospodarcze.

Wizualizacja/budynek "C" to mieszkania, reszta to część biurowa
Wizualizacja/budynek "C" to mieszkania, reszta to część biurowa

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze