Cały magazyn wynajęty przez jedną firmę

fot. materiały prasowe

Panattoni ukończył kolejną inwestycje w Małopolsce – Panattoni Park Kraków East IV. Obiekt został w całości wynajęty przez firmę OMEGA Pilzno.

Cała powierzchnia (18 tys. mkw.)  Panattoni Park Kraków East IV, który znajduje się w Myślenicach, została wynajęta przez polskiego operatora logistycznego. Jak przekonuje Panattoni, „spółka skorzysta w nowej lokalizacji z szeregu zrównoważonych i energooszczędnych rozwiązań, a obiekt przejdzie certyfikację metodą BREEAM na poziomie Excellent”.

Konsekwentny rozwój

W ubiegłym roku deweloper sfinalizował swoją największą inwestycję w regionie małopolskim – Panattoni Park Kraków North o powierzchni 56,5 tys. mkw. oraz dwa parki zlokalizowane w Skawinie: Panattoni Park Kraków West I oraz Panattoni Park Kraków West III. W tym roku oddane zostały dwie inwestycje: City Logistics Kraków Airport II oraz Panattoni Park Kraków East IV, a w budowie pozostaje City Logistics Kraków III.

– Krakowski rynek nieruchomości przemysłowych jest specyficzny – ze względu na ograniczoną dostępność gruntów, charakteryzuje się relatywnie niewielkim nasyceniem i co za tym idzie jednym z najniższych wskaźników pustostanów w kraju. Jednocześnie potencjał jest ogromny, a stoi za nim przede wszystkim kapitał ludzki – druga co do wielkości populacja w kraju i prężny ośrodek akademicki. Panattoni konsekwentnie rozwija w regionie swoje portfolio, by sprostać popytowi - mówi Karina Trojańska.