Mistrzejowice. 300 nowych mieszkań w budowie. Deweloper kusi ceną [ZDJĘCIA]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Warszawski deweloper Victoria Dom realizuje kolejne etapy inwestycji Viva Piast, kusząc klientów cenami rozpoczynającymi się od 10,5 tys. zł za metr kwadratowy.

– Nasze osiedle Viva Piast w Mistrzejowicach składa się z siedmiu budynków. Na ten moment wprowadziliśmy do sprzedaży sześć budynków – informuje Karolina Florczuk-Bednarczyk, specjalista ds. marketingu w Victoria Dom.

Pierwszy etap, który jest już zakończony, składał się ze 140 mieszkań o metrażu między 30 a 80 mkw. W garażu podziemnym dostępne były 93 miejsca, a przy bloku dodatkowe 32. Gotowy jest również drugi budynek ze 126 mieszkaniami i blisko taką samą liczbą miejsc postojowych (garaż podziemny oferował 83 miejsca, a na powierzchni dostępne było 51 stanowisk). Właściciele dostali klucze do lokali wiosną zeszłego roku.

W budowie

Obecnie w realizacji jest etap trzeci osiedla, gdzie znajdzie się 99 mieszkań o powierzchni od 30 do 80 mkw., z 99 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Obiekt ma mieć w sumie 10 kondygnacji. Budynek ma być gotowy w trzecim kwartale tego roku.

Czwarty blok z 81 mieszkaniami (metraż między 25 a 77 mkw.) powinien być gotowy w podobnym terminie, jak poprzedni budynek. Dla klientów będzie dostępnych 81 miejsc w garażu podziemnym.

Na trzeci kwartał 2025 roku deweloper zaplanował zakończenie etapu piątego, w którym znajdzie się 99 mieszkań – jedno-, dwu- lub trzypokojowych o metrażu między 35 a 63 mkw. Garaż podziemny zmieści 80 samochodów.

Inwestor obecny jest na krakowskim rynku od 2020 roku. W całej Polsce spółka oddała do użytku ponad 13,3 tys. mieszkań.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Mistrzejowice