Nowy TK Maxx w Krakowie. Wielkie otwarcie już 20 kwietnia

Już 20 kwietnia w Centrum Serenada zostanie otwarty trzeci sklep TK Maxx w Krakowie.

Na ponad 2 tys. mkw. nowego sklepu TK Maxx w Serenadzie, najnowszej galerii handlowej w Krakowie. Klienci odkryją bogaty asortyment markowych produktów w okazyjnych cenach. Na poszukiwaczy markowych perełek czekać będzie moda damska i męska, obuwie, akcesoria (w tym torebki, biżuteria i kosmetyki), dekoracje, meble i tekstylia do domu oraz produkty dla zwierząt.

– Do tej pory krakowscy poszukiwacze markowych perełek mogli odwiedzać nasze sklepy w Bonarce oraz Centrum Handlowym M1. Bardzo się cieszę, że dzięki otwarciu TK Maxx w Centrum Serenada znane marki taniej będą łatwiej dostępne także dla okolicznych mieszkańców – mówi Mateusz Smalec, kierownik sklepu TK Maxx w Centrum Serenada:

Na klientów, którzy odwiedzą TK Maxx w Centrum Serenada w dniu otwarcia (20 kwietnia) czekać będą liczne atrakcje. Jedną z nich jest kultowy już konkurs „Czerwony Wieszak”. Tym razem szansa na wygraną będzie podwójna, ponieważ zostanie on zorganizowany w dwóch turach – o godzinie 10:00 oraz 17:00.

Na krakowskich poszukiwaczy skarbów czekać będzie łącznie aż 26 wieszaków: 2 czerwone, 4 złote i 20 srebrnych – każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej. Będą to odpowiednio: 500, 200 oraz 100 złotych, co daje łączną pulę nagród niemal 4 tysięcy złotych.