Osiedle Aleja Pokoju w połowie gotowe

fot. materiał inwestora

Atal ogłosił zakończenie budowy oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie drugiego etapu osiedla Aleja Pokoju. Inwestycja liczy 124 mieszkania. Wszystkich lokali mieszkalnych będzie na osiedlu łącznie 730.

Na razie w ramach osiedla powstało 326 mieszkań w pierwszym, jak i drugim etapie inwestycji. – Jest to idealna opcja dla kogoś, kto chce mieszkać w mieście, niedaleko centrum, ale też w okolicach parków i terenów zielonych. Mieszkania z tego etapu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i praktycznie wszystkie zostały wykupione. Spośród ponad 730 mieszkań, wchodzących w skład wszystkich czterech etapów, w sprzedaży pozostało już tylko kilkanaście – mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

W ramach ostatnio zakończonego etapu Aleja Pokoju IIIa powstały dwa 5-piętrowe budynki. W obiekcie zaprojektowano wózkownię oraz garaż podziemny, w którym znalazło się 150 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Na parkingu zewnętrznym przewidziano dodatkowe 15 miejsc.

Rowerzyści mają możliwość przechowania swoich jednośladów w rowerowni wewnątrz budynku lub na zewnątrz korzystając ze stojaków. Na parterach przewidziano również dwa lokale usługowe – czytamy w komunikacie dewelopera.

– Najbliższe otoczenie osiedla zyska zieloną oprawę, gdyż w obszarze między zabudowaniami przewidziano zielone tereny rekreacyjne dla mieszkańców – przekonuje deweloper. Za projekt inwestycji odpowiedzialna jest pracownia B2 STUDIO.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny
comments powered by Disqus