Ostatni budynek High5ive ma nowego najemcę. Jedna trzecia budynku już wynajęta

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Ostatni budynek kompleksu biurowego High5ive jest już w ponad 35 proc. skomercjalizowany. W lutym zakontraktowano najemcę Zooplus na ok. 2 tys. m kw. powierzchni najmu, teraz do budynku dołącza Spyrosoft z podobnym kontraktem.


Grono najemców trzeciego etapu inwestycji, który jest właśnie realizowany, czyli ostatniego budynku krakowskiego kompleksu High5ive powiększa się o specjalistów IT. Firma Spyrosoft po raz kolejny wybrała biurowiec szwedzkiego dewelopera na swoją krakowską siedzibę – poinformowała spółka Skanska.

Na pracowników czekać będzie ok. 2000 m kw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Firma wprowadzi się do nowych biur w marcu 2022 roku, gdy już ostatni budynek High5ive zostanie oddany do użytkowania.

– W Spyrosoft przykładamy ogromną wagę do tego, gdzie pracujemy – przede wszystkim zależy nam, by biura były komfortowe z punktu widzenia naszych pracowników. Dlatego wybieramy przestronne, nowoczesne powierzchnie, o wysokich parametrach funkcjonalnych, w dobrze skomunikowanych częściach miasta, z bogatą ofertą usługową. Wybraliśmy budynek Skanska już po raz drugi, ceniąc sobie zarówno jakość obiektu, jak i samej współpracy – komentuje Sebastian Cibor z firmy Spyrosoft zajmującej się inżynierią oprogramowania.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto