Pracują w Krakowie po to, by pomóc Polakom zarabiać online na całym świecie

Mowa o AJA Media Sp. z o.o.. Spółka co prawda ma siedzibę w Katowicach, ale biuro główne znajduje się w Krakowie i to stąd – już od kilku lat - nadzoruje prowadzony biznes.

 

W styczniu 2018 roku pracownicy AJA Media Sp. z o.o. otworzyli Program Partnerski o nazwie LeadStar. Do tej pory udało im się skupić wokół siebie już ponad 33 tysiące osób, które postanowiły zacząć zarabiać online i zarejestrowały się w ich systemie.

Co wiemy o LeadStar?

W ciągu blisko czterech lat działania wypłacili już prawie 7 milionów złotych swoim Partnerom. Z czego ponad 616 000 złotych zarobił jeden z nich. Gdy podzielimy tę kwotę na 4 lata, wyjdzie nam, że średnio zyskuje po około 154 000 złotych rocznie. A to już całkiem konkretny przychód, zwłaszcza że do zarabiania potrzebny jest nam jedynie komputer z dostępem do Internetu (telefon z Internetem również będzie ok).

Pracownicy spółki prowadzą również bloga skierowanego do wszystkich Partnerów LeadStar, ze szczególnym skupieniem na tych początkujących. Artykuły na blogu oscylują wokół tematów przydatnych w szczególności dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w zarabianiu przez Internet – zarabianiu poprzez programy partnerskie.

Jako Partner LeadStar masz wpływ

LeadStar to jeden z niewielu systemów na rynku, w którym jego Partnerzy mają wpływ na aktualizacje i ulepszenia programu partnerskiego. Pracownicy spółki wychodzą z założenia, że aby móc dobrze i efektywnie pracować, należy stworzyć sobie takie stanowisko pracy, jakie będzie nam odpowiadać – nam, a nie innym. A że dla osób zarejestrowanych w LeadStar tym stanowiskiem jest właśnie Panel Partnera (dostępny na stronie LeadStar.pl po zalogowaniu się), to AJA Media stara się dostosować go do wszystkich zgłaszanych potrzeb.

Jedną z najnowszych zmian, jakie zostały ostatnio wprowadzone w programie, jest uproszczony panel – przygotowany specjalnie dla osób początkujących. Faktycznie, wersja zaawansowana ma bardzo dużo funkcji, które niekoniecznie mogą się przydać osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z zarabianiem online. Panel uproszczony ogranicza menu do podstawowych podstron – takich, które przydadzą się każdemu. A gdyby ktoś dalej miał problem, od czego zacząć, z pomocą przyjdą poradniki i instrukcje stworzone przez pracowników LeadStar oraz wspomniany już wyżej blog.

Z ciekawych aktualizacji wprowadzonych również na życzenie Partnerów, warto wspomnieć o możliwości stworzenia darmowej strony z ofertami jednym kliknięciem (bez przechodzenia przez pełną konfigurację strony dostępną w Panelu Partnera LeadStar). Wartą uwagi opcją są także przelewy ekspresowe. Pieniądze od LeadStar trafiają na konto bankowe Partnera tego samego dnia, którego zgłosił on chęć wypłaty zarobionych środków. Normalnie trafiłyby kolejnego dnia roboczego, co również jest rozwiązaniem rzadko spotykanym w programach partnerskich.

Dlaczego LeadStar pomaga Polakom na całym świecie?

I tak naprawdę to nie tylko Polakom, ponieważ Partnerami LeadStar są również osoby z innych krajów czy firmy zagraniczne. Jednak 99% Partnerów to Polacy lub działalności gospodarcze zlokalizowane na terenie Polski. AJA Media pomaga wszystkim, bo każdy może się zarejestrować na stronie LeadStar.pl i zacząć zarabiać bez wychodzenia z domu – z każdego miejsca na świecie. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i otwiera się przed nami ogrom możliwości i sposobów na dorobienie do swojej pensji lub na rzucenie etatu i skupienie się w pełni na biznesie online. Oczywiście to drugie polecamy dopiero wówczas, gdy wiemy już co nieco o zarabianiu poprzez programy partnerskie i mamy zbudowane wstępne zaplecze online, z którego dochody są równe co najmniej dochodom z pracy na etacie.