Szwedzki fast food przy Zakopiańskiej. Rusza budowa i poszukiwania pracowników

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Drugi punkt sieci burgerów marki Maxi Premium Burgers pojawi się przy ul. Zakopiańskiej i Armatury. Budowa ma się zakończyć w trzecim kwartale tego roku.

Jak już informowaliśmy spółka Maxi Poland otrzymała zezwolenie na budowę drugiej restauracji w Krakowie na początku grudnia zeszłego roku. Przedstawiciele firmy potwierdzili, że rozpoczęły się prace związane z realizacją inwestycji.

Planujemy oddać budowę w trzecim kwartale tego roku, ale nie precyzujemy dokładnego terminu ze względu na różne czynniki, które mogą wystąpić podczas prac – mówi przedstawicielka Maxi Poland.

W środku znajdzie się ponad 60 miejsc dla gości. Rodzice z dziećmi będą mieć do dyspozycji odpowiednie dla maluchów krzesełka, a także kolorowanki z kredkami. Na zewnętrznym parkingu powinno zmieścić się 16 samochodów. Restauracja będzie w stylu drive thru.

Sieć zapowiada rekrutację do nowego punktu. Ogłoszenia będą dostępne na oficjalnej stronie Max Premium Burgers.

Pierwsza restauracja szwedzkiej sieci została otwarta w Krakowie dwa lata temu przy ul. Nowohuckiej. W środku może się zmieścić około 60 gości. Możliwe jest również wykorzystanie ogródka.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Łagiewniki-Borek Fałęcki