Targi Mieszkań i Domów w przyszły weekend w Expo Kraków

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

21 i 22 maja w Expo Kraków odbędzie się wiosenna edycja krakowskich Targów Mieszkań i Domów. Mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli możliwość sprawdzenia oferty rynkowej, konsultacji z doradcami kredytowymi i zobaczenia jak może wyglądać wnętrze nowego mieszkania.

 

W jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertą krakowskich deweloperów, także tych oferujących domy i agencji nieruchomości, oferujących bogatą ofertę krakowskiego rynku wtórnego. Na stoiskach doradców kredytowych będzie można skonsultować możliwości kredytowania zakupu. Wielu wystawców przygotowało oferty rabatowe, dostępne tylko w czasie targów.

Na targach nie zabraknie również firm oferujących wyposażenie i wykończenie wnętrz, ale także ogrodów i tarasów. Będzie można się zapoznać z ofertą technicznych odbiorów domów i mieszkań w stanie deweloperskim, a także przeglądu stanu technicznego nieruchomości z rynku wtórnego.

Tradycyjnie na targach organizowanych przez Nowy Adres nie zabraknie okazji do zdobycia konkretnej wiedzy. W dwóch salach seminaryjnych – Strefie Zakupu oraz Strefie Finansów – przez oba dni odbywać się będą bezpłatne prelekcje ekspertów rynku nieruchomości, doradców finansowych oraz specjalistów z branży.

– Będzie można dowiedzieć się jak tanio, szybko i co najważniejsze, bez niepotrzebnych nerwów uzyskać kredyt mieszkaniowy. A eksperci wyjaśnią meandry i zawiłości całego procesu zakupu mieszkania. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się Strefa Wirtualnych Spacerów 3D Estate – w tym miejscu będzie można wirtualnie, na dotykowym ekranie, odwiedzić już wybudowane, wykończone i wyposażone mieszkania z oferty wystawców – zapowiadają organizatorzy.

comments powered by Disqus