Właściciel karty MultiSport o decyzji Fitness Platinium

Zdjęcie ilustracyjne fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Właściciel programu MultiSport potwierdza, że otrzymał wypowiedzenie umowy w 10 klubach należących do nowego właściciela Fitness Platinium. Jednocześnie zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty obiektów, które nadal honorują kartę.

Zgodnie z zapowiedzią, jaka pojawiła się na stronie internetowej sieci Fitness Platinium, która od 2022 roku należy do spółki Medicover, w krakowskich klubach od 1 listopada nie będą honorowane karty MultiSport.

– Jako spółka zdecydowaliśmy się jakiś czas temu na pogłębienie współpracy z Medicover Sport, naszym partnerem strategicznym. Decyzję o ograniczeniu wśród systemów partnerskich podjęliśmy głównie ze względu na bardzo natężony ruch, który obserwujemy – tłumaczyła nam w piątek Magdalena Jaroszczak-Rygiel, Kierownik Marketingu w Fitness Platinium.

– Nasze kluby cieszą się dużą popularnością i zaufaniem, dlatego chcemy zapewnić maksymalny komfort każdemu. Zmniejszenie liczby systemów partnerskich, honorowanych w naszych klubach, pozwoli nam zachować wysoką jakość świadczonych usług i zapewnić komfort wszystkim ćwiczącym – dodała.

Nie widzą problemu?

Zwróciliśmy się z pytaniem do Benefit Systems o stanowisko w tej sprawie. Przedstawicielka wicedyrektor ds. PR spółki potwierdziła, że firma otrzymała wypowiedzenie umowy. – Nasze karty będą honorowane w dziesięciu klubach tej sieci do końca października. Po upływie tego czasu posiadacze kart MultiSport będą mogli nadal korzystać z oferty blisko 30 klubów fitness zlokalizowanych w odległości do 1,5 km od obiektów Platinium – mówi Jolanta Jędrysek.

Jędrysek dodaje, że w całym Krakowie istnieje baza kilkuset obiektów sportowo-rekreacyjnych, oferujących różnego rodzaju treningi i zajęcia, m.in.: taneczne, sztuk walki, wytrzymałościowe czy antystresowe.

– Wśród krakowskich klubów fitness, które są w ofercie MultiSport, warto wymienić chociażby popularny Saturn Fitness z basenem i rozbudowaną strefą wellness oraz kilkanaście klubów My Fitness Place, w tym dwa wielkopowierzchniowe otwarte w tym roku, w których są m.in. ściany solne oraz pas bieżni tartanowej do profesjonalnego treningu biegowego – wymienia Jolanta Jędrysek.