Bronowice. Mieszkania na wynajem długoterminowy od LivUp. " Jesteśmy usatysfakcjonowani"

fot. Nate Cook Photography

LivUp poinformował o swojej ofercie na Bronowicach. Przy ul. Zaczarowane Koło deweloper posiada 78 mieszkań przeznaczonych na wynajem długoterminowy.

Inwestor oferuje kawalerki oraz mieszkania dwu- i trzypokojowe. Wszystkie są umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. Mieszkania posiadają również balkony, a te na parterze – dostęp do ogródka.

– Nasi najemcy cenią sobie wysoki standard wykończenia wnętrz, który nie ma sobie równych na rynku najmu, mieszkania wyposażone w sprzęty AGD znanych producentów, wykonane na wymiar meble, trwałe i wytrzymałe blaty w kuchni, hotelowej jakości materace, a także designerskie akcesoria. Każde mieszkanie jest funkcjonalne i przytulne, wzbudza zachwyt po przekroczeniu progu – mówi Antoni Kosch, Community Manager w LivUp.

Wnętrza zostały zaprojektowane we współpracy z firmą Iliard Architecture & Interior Design, z siedzibą w Krakowie. –  W wyniku tej współpracy stworzyliśmy cztery różne style wnętrz: Delicate, Blue, Green oraz Multicolor. Każdy styl czerpie inspirację z różnorodnej palety barw natury, tworząc atmosferę, która zapewnia harmonię jakości i przytulności w całej przestrzeni – mówi Magdalena Kluba, team leader w dziale projektów wnętrz w Iliard Architecture & Interior Design.

Nieruchomość zostanie wyposażona w dodatkowe udogodnienia, takie jak prywatna siłownia i lounge room, przestrzeń dedykowaną co-workingowi i rozrywce.

Spółka informuje, że już pojawili się pierwsi najemcy i ogłasza sukces projektu. – Jesteśmy usatysfakcjonowani, że nasz pierwszy projekt PRS w Krakowie został pozytywnie przyjęty i cieszy się dużą popularnością, powtarzając sukces naszych dwóch wcześniejszych projektów w Warszawie. Mocno wierzymy w to, że sukces tej inwestycji wynika nie tylko z unikalnych wnętrz i dogodnej lokalizacji nieruchomości, zapewniającej dojazd w zaledwie 15 minut do centrum miasta, ale także z szerokiej gamy korzyści jakie niesie za sobą najem instytucjonalny – mówi Roee Shamir, CEO LivUp.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Bronowice