Chilliflex wprowadzi się do biurowca przy Wadowickiej

fot. Mat. prasowe Ghelamco

Belgijskie przedsiębiorstwo deweloperskie Ghelamco pozyskało dużego najemcę dla swojej najnowszej inwestycji w Krakowie – biurowca KREO przy ul. Wadowickiej. Blisko 5700 mkw. wynajęła w nim firma Chilliflex.

Wiosną przyszłego roku na 1 i 2 piętrze biurowca KREO swoje biura serwisowane i coworkingowe otworzy znany polski operator – firma Chillflex. Umowa najmu z Ghelamco, inwestorem i właścicielem obiektu, podpisana została na okres 10 lat.

– KREO, będący jednym z największych i najnowocześniejszych budynków biurowych w Krakowie, zapewnia optymalne środowisko pracy dla wymagających najemców. Gratuluję firmie Chilliflex wyboru powierzchni w naszym krakowskim projekcie, który gwarantuje najwyższy komfort dzięki wykorzystaniu inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań zgodnych z wymogami ESG, a także atrakcyjną i bardzo rozwojową lokalizację – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor zarządzający Ghelamco Poland.

950 stanowisk pracy, taras, biblioteka

Chilliflex to duży polski operator powierzchni coworkingowych, serwisowanych i konferencyjnych, obecny na czterech rynkach regionalnych: w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Bydgoszczy.

Swoją ofertę kieruje osób, które okazjonalnie potrzebują miejsca do pracy, przestrzeni na spotkania, dedykowanego biurka, biura na wyłączność czy w pełni serwisowanego biura dla globalnych korporacji z planem rozwoju do kilkuset stanowisk. Wszystko to dostępne 24/7.

– Z pełnym przekonaniem wybraliśmy na naszą trzecią lokalizację w Krakowie budynek KREO. Jesteśmy pewni, że w połączeniu z jakością, elastycznością i różnorodnością oferty, i standardami Chiliflex oraz wszystkimi atutami i udogodnieniami budynku wspólnie z Ghelamco stworzymy jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biurowych w Krakowie. Już niebawem 950 stanowisk pracy, zielony taras, komfortowy chillout z kominkiem, biblioteką, liczne sale konferencyjne, nap roomy i profesjonalny serwis będzie dostępny dla nowych klientów – zapowiada Robert Jarząbek, prezes i właściciel Chilliflex.