Córka prof. Filipiaka będzie pełnić obowiązki prezesa Comarchu przez kolejne dwa miesiące

Dr Anna Pruska fot. Comarch

Dr Anna Pruska przez kolejne dwa miesiące, minimum do 2 stycznia 2024 roku, będzie pełnić obowiązki prezesa zarządu spółki Comarch.

O dzisiejszej decyzji rady nadzorczej poinformował media dział komunikacji korporacyjnej Comarch. – Bardzo ważni są dla mnie ludzie. Cieszę się, że mam na co dzień wsparcie profesjonalistów. Z wieloma z nich pracuję od ponad 20 lat i mogę zawsze polegać na ich doświadczeniu. Chcemy wspólnie budować przyszłość Comarch – podkreśla Anna Pruska.

Przedstawiciele firmy podkreślają, że rozpoczynają czwartą dekadę działalności Comarchu. – Postanowiliśmy kierować się z tej okazji hasłem: „Od 30 lat naszą inspiracją jest przyszłość” – mówi Anna Pruska.

– Comarch jest producentem systemów informatycznych i oferuje własne oprogramowanie wraz z wdrożeniem oraz zarządzaniem usługami. Ważne jest dla nas to, że 95% sprzedaży pochodzi z własnych produktów i usług. To jest nasz największy atut. Pracujemy w tej chwili w 33 krajach na sześciu kontynentach, nie zwalniamy tempa, inwestujemy w R&D, ponieważ rynek IT jest szalenie wymagający, ale również stwarza nieskończone możliwości wprowadzania innowacji – dodaje Pruska.