Łagiewniki. 150 mieszkań na wynajem powstanie do końca roku

fot. materiały prasowe

Międzynarodowa firma Heimstaden poinformowała o wprowadzeniu na krakowski rynek 30 mieszkań na wynajem. Pod koniec tego roku ich liczba zwiększy się do 150.

Lokale, wyposażone w meble i sprzęt AGD oraz usługę szybkiego internetu, są dostępne w ramach realizowanego osiedla Fredry. Jest to pierwszy etap inwestycji, który zakończy się w tym roku udostepnieniem w sumie 150 mieszkań. Deweloper przekonuje, że znaczną część zasobu stanowią mieszkania duże, dla rodzin z dziećmi.

– Do naszej oferty dołącza już szósty projekt i jednocześnie drugi zrealizowany w Krakowie. Tym samym rozpoczynamy bardzo intensywny i pełen wyzwań rok, w którym nasze portfolio powiększy się ponad dwukrotnie. Wszystkim klientom chcemy oferować nie tylko najwyższą jakość zamieszkania, ale też bezpieczeństwo, stabilność i elastyczność w całym okresie najmu – mówi Paweł Romańczuk, Head of Operations w Heimstaden Poland.

– Wierzymy, że rozwijając segment PRS, wzmacniamy cały rynek mieszkaniowy, sprawiając, że jest on bardziej zdywersyfikowany i lepiej dostosowany do stale zmieniających się potrzeb klientów – dodaje Paweł Romańczuk. Deweloper twierdzi, że osiedle, którego częścią jest Heimstaden Fredry, „zostało zaprojektowane z dbałością o przestrzenie wspólne i tereny zielone”.

Wnętrze mieszkania na wynajem
Wnętrze mieszkania na wynajem

Kolejne w realizacji

Portfolio Heimstaden w Polsce obejmuje obecnie prawie tysiąc mieszkań zrealizowanych w ramach sześciu osiedli w Warszawie i Krakowie. Na krakowskim rynku najmu spółka zadebiutowała w ubiegłym roku inwestycją Orlińskiego ze 117 mieszkaniami.

W tym roku spółka zaoferuje najemcom również inwestycję Myśliwska w Płaszowie. Do końca 2024 roku spółka będzie mieć na koncie łącznie ponad 2 tys. mieszkań, w tym niemal 600 w Krakowie.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Łagiewniki-Borek Fałęcki