Lider prywatnych usług medycznych wprowadził się do Fabryczna Office Park

fot. Robert Bednarczyk - kreatywnepiksele.pl

Ponad 1,7 tys. mkw. zajmuje nowa placówka firmy Lux Med w biurowcu przy al. Pokoju. Spółka medyczna wprowadziła się tam 20 listopada.

– Wybór Fabryczna Office Park na siedzibę naszego nowego centrum medycznego podyktowany był przede wszystkim dbałością o najwyższą jakość usług świadczonych naszym pacjentom oraz ich komfort. Budynek jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Ważnym elementem tej lokalizacji jest przestronny parking, z którego będą mogli korzystać klienci – zachwala Renata Rzadkiewicz-Woźnica, dyrektor ds. administracji centrów medycznych Grupy Lux Med.

Jak komentuje Przemysław Łukasik, wiceprezes zarządu Inter-Budu, decyzja spółki o wynajęciu powierzchni w Fabryczna Office Park jeszcze bardziej powiększa liczbę usług dostępnych w tej okolicy.

– Będzie to bardzo duże udogodnienie zarówno dla osób pracujących w budynkach biurowych Fabryczna Office Park jak i dla stałych bywalców inwestycji Fabryczna City – stwierdza Przemysław Łukasik.

Fabryczna Office Park powstał na terenie po dawnej Wytwórni Wódek Polmos, który został kompleksowo zrewitalizowany, i na którym prężnie funkcjonuje nie tylko centrum biurowo-usługowe, ale również konferencyjno-hotelowe i gastronomiczne.

Za koncepcję architektoniczną, budowę i pomysł na rewitalizację tego miejsca odpowiada krakowski inwestor i deweloper – Grupa Inter-Bud.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki