Nowa Biedronka w Krakowie. Wkrótce otwarcie w parku handlowym

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W nowo powstałym parku handlowym przy ul. Śliwiaka otwarty zostanie 60 sklep sieci Biedronka w Krakowie.

– Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się 28 marca o godz. 6:00 – informuje Mariusz Nowak, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za sklepy w Krakowie.

Przedstawiciel JMP podkreśla, że „nowa placówka została przygotowana w oparciu o najnowsze standardy sieci – wszystko z myślą o klientach i w trosce o większą przyjazność środowisku”.

– Wewnątrz pojawi się również wiele udogodnień, które poprawią jakość zakupów dla wszystkich kupujących. Będą to między innymi: lepiej wyeksponowane strefy promocji, czy bardziej przejrzyste ustawienia wysp na owoce i warzywa. Dodatkowo do stoiska piekarniczego zostanie dołączona samoobsługowa krajalnica, dzięki której nasi klienci w bezpieczny sposób będą mogli pokroić pieczywo – mówi Nowak.

Nabywcy będą mieć od dyspozycji osiem stanowisk z kasami samoobsługowymi i trzy kasy tradycyjne. Parking pomieści 124 samochody.

– Całkowita powierzchnia sali sprzedaży wyniesie ponad 800 mkw. Z okazji otwarcia przygotowano wiele wyjątkowych promocji m.in. 30 proc. rabatu na artykuły przemysłowe i tekstylia przy zakupie dwóch sztuk, które będą obowiązywać do 30 marca – dodaje Mariusz Nowak.

Nowy park handlowy

Sklep powstał w ramach centrum handlowego przy ul. Śliwiaka, które to zostało zrealizowane na mocy wydanego w 2022 roku pozwolenia na budowę. Inwestorem jest spółka Centrum Motoryzacji. Oprócz Biedronki powstanie tam Dealz i drogeria DM.