Nowe bloki na krakowskim Zabłociu

Lokum Deweloper zakończył budowę oraz otrzymał pozwolenie na użytkowanie I i II etapu inwestycji Lokum Salsa na krakowskim Zabłociu.

W inwestycji Lokum Salsa znajdującej się przy ul. Klimeckiego 8 oraz 8A w Krakowie powstały mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 do 115 m2. Przyszli lokatorzy mają do dyspozycji zarówno kawalerki, jak i kilkupokojowe mieszkania.

Część z nich została zaprojektowana w taki sposób, aby można było podzielić je na mniejsze jednostki. Wszystkie lokale posiadają balkony lub loggie, a niektóre ogródki.

– Budowa dwóch pierwszych etapów inwestycji przebiegła zgodnie z zakładanym planem, nasi klienci jeszcze w tym roku będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań. Obecnie trwa realizacja III etapu osiedla – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper. – Atrakcyjne usytuowanie inwestycji Lokum Salsa na krakowskim Zabłociu oraz szeroki wybór metraży oraz układów mieszkań sprawiają, że oferta osiedla cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno klientów szukających komfortowego lokum dla siebie lub dzieci, jak i osób chcących bezpiecznie ulokować swoje oszczędności – dodaje prezes Kuźniar.

Lokum Salsa to trzecia inwestycja dewelopera w Krakowie, gdzie obecny jest od 2016 r. Przy skrzyżowaniu ul. Kobierzyńskiej i Rzemieślniczej powstały do tej pory dwa etapy osiedla Lokum Siesta, natomiast przy ul. Walerego Sławka na Podgórzu Duchackim trwa realizacja etapu IIIa inwestycji Lokum Vista, którego zakończenie planowane jest na III kwartał 2022 r.